Podsumowanie rozgrywek 03.06-05.06.2019r.

Podsumowanie poniedziałkowych zmagań orlików oraz środowej potyczki żaka. Pierwsza ekipa orlika rozegrała mecz na wyjeździe z Pogwizdowem, druga Pod Wałką z Kończycami Małymi, a żaki podejmowały drużynę z Bąkowa. Mecz z Pogwizdowem zakończył się wygraną naszego zespołu, a zarazem zdobyliśmy mistrzostwo ligi. Druga ekipa wygrała walkowerem z Kończycami, ponieważ goście nie stawili się na zawody. Natomiast nasi najmłodsi uczestnicy zmagań ligowych, czyli żaki wygrały swój mecz w strugach deszczu.

 

Poniedziałek – 03.06.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

LKS Olza Pogwizdów 2:5 (1:2) CKS Piast

CKS Piast: Guzik – Lipka, Huta, Żbel, Nowak, Habarta, Siasta oraz Woźniak, Kryska, Janik

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – Piorunujący początek w wykonaniu naszej drużyny, gdzie w ciągu 5 minut stworzyliśmy pięć stuprocentowych sytuacji, jednak żadnej z nich nie wykorzystaliśmy, za co zostaliśmy ukarani tracąc jako pierwsi bramkę. Na szczęście zespół bardzo szybko zareagował na stratę bramki i do przerwy wynik był po naszej stronie. Druga połowa to całkowita dominacja naszej drużyny, wyeliminowaliśmy błędy z pierwszej połowy i pokazaliśmy więcej jakości w działaniach ofensywnych. Wielkie brawa dla chłopaków za walkę na boisku do ostatniej sekundy meczu i oczywiście gratulacje za zdobycie mistrzostwa!

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

CKS Piast II 3:0 w.o LKS Kończyce Małe

CKS Piast: Kępińska, Krwawnik, Błażej Staniek, Bartosz Staniek, Kuchejda, Radzik, Waniński, Węglarzy, Majka, Chłodek, Fita, Wałach, Żwak

Środa – 05.06.2019 r.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

CKS Piast 5:3 LKS Zryw Bąków

CKS Piast: Bal, Fryda, Gawęda, Małyjurek, Kopeć, Kruszona, Wisełka, Sikora, Mikrut, Rudziński

Pomeczowa opinia trenera – Maciek Pieczonka: – Początek meczu w strugach deszczu, które nie przeszkodziły nam w strzelaniu bramek. Od początku prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Rywal postawił wysoko poprzeczkę, ale nasza drużyna pokazała się dzisiaj z najlepszej strony!

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *