CKS PIAST TWORZY HISTORIĘ !!!

 

W sobotę 24 sierpnia 2019 roku został rozegrany pierwszy oficjalny mecz ligowy seniorów Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast.
Aby zapewnić rozwój naszego Klubu i zapewnić przyszłość naszych wychowanków została utworzona drużyna seniorów, która została zgłoszona do B klasy podokręgu Skoczów. W ten sposób budujemy podstawę dla naszych juniorów, którzy będą chcieli grać na wyższym poziomie i rozwijać swoją karierę sportową pozostając w naszym Klubie. Aby zespół seniorski mógł dobrze prosperować najpierw trzeba stworzyć mocny fundament, czyli szkółkę piłkarską, którą CKS Piast buduje już 3 lata. Teraz przyszedł czas na zrobieniu kolejnego kroku w przyszłość, czyli utworzenie drużyny Seniora.
„Seniorzy nigdy nie będą istnieć bez młodzieży a młodzież bez seniorów” powiedział nasz trener i koordynator CKS Piast Arkadiusz Wrzesiński.

W inauguracyjnym meczu CKS PIAST zmierzył się z GKS Kaczyce. Warto wyróżnić postać Irka Jelenia prezesa Cieszyńskiego Klubu Sportowego PIAST, który gra w głównym składzie naszej drużyny. Jak na Irka przystało w meczu inauguracyjnym pokazał swoją klasę i strzelił 4 bramki. Mecz wygraliśmy przy wspaniałym dopingu naszych kibiców, których ilość była dla nas miłym zaskoczeniem, co bardzo nas motywuje do kolejnych występów. Dziękujemy za wspaniałe kibicowanie i oklaski, obiecujemy dużo dobrych wrażeń w następnych meczach, na które wszystkich zapraszamy.

Zapraszamy do naszego nowego działu „Seniorzy” na stronie klubu, w którym są aktualne wyniki, tabela oraz galeria.

CKS PIAST vs GKS Kaczyce – 5:0

Skład drużyny: Tokarczyk Mateusz, Cieślar Marcin, Piksa Bartosz, Kawulok Oskar, Tolasz Szymon, Krzempek Paweł, Skrzypoń Piotr, Pieczonka Maciej, Golec Łukasz, Szeląg Robert, Niemczyk Grzegorz, Ciok Dawid, Jeleń Ireneusz, Flejszman Daniel, Wisła Łukasz, Szurman Samuel, Wrzesiński Arkadiusz, Pasterny Artur
Trenerzy: Kurzeja Michał, Arkadiusz Wrzesiński
Kierownik drużyny: Andrzej Marczyk
Strzelcy bramek: 5′ Jeleń Ireneusz, 74′ Szeląg Robert, 78′ Jeleń Ireneusz, 87′ Jeleń Ireneusz, 88′ Jeleń Ireneusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tags