Podsumowanie rozgrywek 07.09-08.09.2019r.

Podsumowanie weekendu 7-8 września. Grał junior starszy oraz młodszy, trampkarze młodsi oraz dwie drużyny młodzika. Juniorzy starsi podejmowali „Pod Wałką” drużynę z Kończyc Wielkich, juniorzy młodsi udali się na wyjazd do Świerklan, trampkarze młodsi rozegrali mecz z Chwałowicami, a młodziki zmierzyły się z UKS Cieszyn oraz Iskrą Iskrzyczyn. 

 

Sobota – 07.09.2019 r.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR

CKS Piast 12:0 (5:0) LKS Kończyce Wielkie

Gole: Niemczyk – 3, Jeleń – 3, Lipka, Koprek, Kojma, Rzymanek, Szurman, Kubicius po jednej

CKS Piast: Filipiak – Pierzgalski (46′ Kubicius), Lipka (46′ Szarzec), Koprek, Kochan, Jeleń, Niemczyk, Wałga (46′ Szurman), Waniński, Greń (46′ Rzymanek), Kojma

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Od początku zagraliśmy agresywnie podchodząc wysoko pod przeciwnika, stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzelecki gdzie naszym atutem była różnorodność, atakowaliśmy środkowym, bocznym sektorem oraz oddawaliśmy wiele strzałów zza pola karnego, a to przeniosło się na taki wynik.

III LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ MŁODSZY – RYBNIK GRUPA 3

CKS Piast 3:1 (0:1) GKS Pierwszy Chwałowice

Gole: Rozenkiewicz – 2, Habarta jedna

CKS Piast: Guzik – Janik, Bochenek, Klimosz, Jacko – Jackson, Piszczek, Parchański, Rozenkiewicz, Chlebek – Klepacz oraz Habarta, Plinta, Grzybek, Ogierman, Kobiela

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Flejszman: – Chłopcy zasłużyli na wygraną, ponieważ zagraliśmy niezły mecz i zdecydowaną większość spotkania to nasza drużyna dominowała na boisku. Szczególnie pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando, byliśmy jednak bardzo nieskuteczni, za to rywal wykorzystał jedyną sytuację, którą sobie stworzył i do przerwy przegrywaliśmy 0-1. W drugiej połowie chłopcy pokazali jednak charakter i wolę walki, odrobili z nawiązką straconą bramkę i ostatecznie wygraliśmy mecz 3-1.

Niedziela – 08.09.2019 r.

III LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY – RYBNIK GRUPA 3

KS Świerklany 0:6 (0:3) CKS Piast

Gole: Górniak – 2, Rybczyński, Lipka, Czudek, Greń po jednej

CKS Piast: Fizek – Broda, Pierzgalski, Lipka, Szewczyk, Szarzec, Greń, Szymanek (46′ Rafał Fornal), Szurman, Rybczyński (70′ Czudek), Górniak (80′ Łukasz Fornal)

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Ten mecz był dla nas zaskoczeniem. Graliśmy z przeciwnikiem starszym oraz o wiele mocniejszym fizycznie. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl. Graliśmy blisko przeciwnika a po stracie piłki był od razu doskok do przeciwnika. Byliśmy skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeba jednak pamiętać, że to trudna liga dlatego nie popadamy w hura optymizm tylko musimy ciężko pracować nad rzeczami które są do poprawienia, ale za ten mecz i walkę dziękuję chłopakom.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 3:9 (1:5) UKS Cieszyn

Gole: Nowak – 2, Żbel jedna

CKS Piast: Guzik – Lipka, Huta, Oskar Janik, Hubert Janik, Habarta, Kuchejda, Nowak, Krwawnik oraz Żbel

Pomeczowa opinia trenera – Dawid Ciok: – To był bardzo ciężki mecz dla naszej młodej drużyny. Przeciwnicy skutecznie wykorzystali nasze błędy w obronie, pomimo walki z naszej strony nie byliśmy w stanie zatrzymać napastnika drużyny gości, który był dużo silniejszy i szybszy od naszych obrońców. Wynik mógł być dla nas korzystniejszy, jednak nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji podbramkowych. Kolejna cenna lekcja dla naszych zawodników, którzy walczą w lidze ze starszymi o rok kolegami. 

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast 14:0 (5:0) LKS Iskra Iskrzyczyn

CKS Piast: Kobiela – Grzybek, Czudek, Tatara, Wichert, Tyrna, Staniek, Walach, Majka, Radzik, Żwak

Pomeczowa opinia trenera – Bartłomiej Hanus: – Mecz od początku do końca kontrolowany przez naszą drużynę z mnóstwem sytuacji bramkowych. Drużyna przez całe spotkanie skoncentrowana i zaangażowana z czego jestem zadowolony.

 

Zadanie jest współfinansowane ze środków miasta Cieszyna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *