Derby Cieszyna: CKS Piast vs TS 1909 Piast

Mecz pełen emocji, tak w skrócie można powiedzieć o wczorajszych Derbach Cieszyna w ramach 6. kolejki B Klasy podokręgu Skoczów.

Od początku meczu widać było przewagę naszej drużyny, a bramka przeciwnika była jak zaczarowana. Piłka odbijała się jak nie od poprzeczki to od słupka, a bramkarz TS 1909 Piast swoją pracą kilka razy ratował z opresji swoją drużynę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, ale już na samym początku drugiej połowy Grzegorz Niemczyk strzelił bramkę i CKS Piast prowadzi 1:0. Dalsze losy meczu były już coraz bardziej nerwowe, TS 1909 robił wszystko, aby zremisować, jednak nasza drużyna dzielnie się broniła i nadal kontratakowała. Ostatecznie więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się, 1:0 dla CKS Piast. Warto też pochwalić wspaniałą pracę trzech naszych juniorów CKS Piast, dwóch siedemnastolatków i jeden piętnastolatek. Dziękujemy kibicom za tak liczne przybycie i wspaniały doping.

Skład wyjściowy: Tokarczyk Mateusz, Piksa Bartosz, Cieślar Marcin, Kawulok Oskar, Kubaczka Wojciech, Krzempek Paweł, Pieczonka Maciej, Niemczyk Grzegorz, Szeląg Robert, Kojma Marcel, Jeleń Ireneusz

Skład rezerwowy: 86′ Szurman Samuel 46’ Golec Łukasz Tolasz Szymon Ciok Dawid Seremak Paweł Wrzesiński Arkadiusz

Bramki: 47′ Niemczyk Grzegorz 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *