NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE

            3 lata działalności Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast pokazało, że jako organizacja pożytku publicznego działa dobrze, zakładane cele statutowe są realizowane na wysokim poziomie, a powiększająca się liczba członków i podopiecznych świadczy o dużym zainteresowaniu klubem.

Oczywiście po drodze nie ustrzegliśmy się również błędów, które najczęściej wynikały z braku doświadczenia w zarządzaniu tak dużym klubem, organizacją imprez czy wypoczynkiem naszych wychowanków.

Opierając się na zebranych doświadczeniach chcemy, aby nasze działania były jeszcze sprawniejsze. Szczególnie, jeśli chodzi o pracę Zarządu oraz trenerów naszego klubu. W związku z tym zachodzi potrzeba wniesienia niewielkich zmian w Statucie, które pozwolą na lepsze wykorzystanie tego, czym dysponujemy.

 

            W związku z powyższym 15 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w siedzibie klubu CKS Piast przy Alei Jana Łyska 21 na wniosek Członków Zarządu na zasadzie §21 Statutu odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia CKS Piast, na które zapraszamy wszystkich Członków naszego klubu.

 

Porządek Walnego Zebrania:

 

  1. Przywitanie, otwarcie obrad.
  2. Wybór: a. Przewodniczącego i protokolanta zebrania b. Komisji Skrutacyjnej c. Komisji uchwał i wniosków.
  3. Ustalenie prezydium obrad.
  4. Stwierdzenie prawomocności obrad – quorum.
  5. Przyjęcie porządku obrad.
  6. Omówienie zmian w Statucie.
  7. Wolne głosy i wnioski.
  8. Podjęcie uchwał w sprawie zmian w Statucie Stowarzyszenia oraz składzie Zarządu.
  9. Zakończenie nadzwyczajnego walnego zebrania.

 

Prezes Zarządu CKS Piast

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *