RAPORT LIGOWY #9/23

U19: CKS PIAST 1:0 (0:0) GKS CZARNI JAWORZE
II LIGA WOJEWÓDZKA A1 GRUPA POŁUDNIOWA
Przede wszystkim pokazaliśmy dojrzałość w grze i wielki charakter. Mimo ogromnych problemów kadrowych spowodowanych plagą kontuzji, kłopoty zostawiliśmy w szatni i zasłużenie wygraliśmy spotkanie.
🎯 Gol: Rybczyński
👥 Skład: Dąbek, Fornal Rafał, Titov, Kurpanik, Janik, Rybczyński, Parchański, Plinta, Nanke, Kołodziej, Rozenkiewicz
👥 Rezerwowi: Fornal Łukasz
👤Trener: Daniel Flejszman

U13: CKS PIAST 2:0 (0:0) KS KUŹNIA USTROŃ
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zmierzyły się z Kuźnią Ustroń. To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Ofensywne nastawienie od pierwszych minut. Podkreślić należy również mnóstwo wysiłku jaki włożyli w dzisiejsze spotkanie zawodnicy bo tempo meczu było bardzo wysokie.
🎯 Gole: Rudziński, Janik
👥 Skład: Mienciel – Tomiczek, Jocz, Wisełka – Zarzycki, Warzybok – Kavouras, Janik, Rudziński oraz Fita, Skakuj
👤Trener: Dawid Ciok

U15: CKS PIAST 2:1 (0:0) KP BESKID SKOCZÓW
III LIGA WOJEWÓDZKA C1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Po raz kolejny pokazaliśmy, że warto walczyć do końca. W ostatnich sekundach zdobywamy zwycięską bramkę. Nie załamało nas, że jako pierwsi straciliśmy gola. Cały czas była wiara w zwycięstwo. Szkoda jedynie niewykorzystanych sytuacji z pierwszej połowy. Brawo drużyna!
🎯 Gole: Radzik, Majka
👥 Skład: Guzik – Lipka, Huta, Tomica, Chłodek – Majka, Waniński – Radzik, Stępień, Śmieja – Czapla oraz Diaczenko, Gross, Sokalski, Wojtas

ROCZNIK 2012 MISTRZEM LIGI ORLIKA 😍💪⚽️
U11: UKS CIESZYN 3:6 (2:4) CKS PIAST
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1
Zawodnicy przypieczętowali dzisiaj mistrzostwo ligi, w której do tej pory wygraliśmy wszystkie mecze. Przed nami jeszcze jedno spotkanie, a następnie dzięki pierwszemu miejscu w tabeli zapewniony mamy udział w eliminacjach do 1 i 2 ligi młodzika młodszego. Podsumowując dzisiejsze granie to pod względem gry była bardzo duża przewaga naszej drużyny. Sporo odważnych decyzji na połowie przeciwnika i ofensywnego nastawienia. W kilku momentach zabrakło nam tylko „kropki nad i”. Brawa dla zawodników!
🎯 Gole: Ożga – 2, Węglorz – 2, Fita – 2
👥 Skład: Kołodziej – Łagowski, Ogierman – Fita – Parchański, Ożga, Węglorz oraz Dziadek, Kobiela, Purszke, Wakuła, Widzykiewicz, Zielke

U9: CKS PIAST – LUKAM SKOCZÓW
Skoczów: F1 Żak Grupa 1
Kolejny wartościowy mecz ligowy rozegrała drużyna żaka starszego, która zmierzyła się z Lukamem Skoczów.
👥 Skład: Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Jakub Froncek, Igor Radzik, Ksawery Cholewa, Maksymilian Kopik, Mateusz Szotek, Mikołaj Pachuła, Filip Jeleń
👤Trener: Bartosz Piksa

U9: CKS PIAST II – LKS TEMPO PUŃCÓW
Skoczów: F1 Żak Grupa 2
Kolejnym naszym rywalem był zespół z Puńcowa. Bardzo ciekawy mecz, dużo sytuacji i dużo bramek.
👥 Skład: Glajc Dawid, Kania Kajetan, Moskal Artur, Głazowski Wiktor, Tarnowski Borys, Fijałkowski Milan, Chybiorz Fryderyk, Rudzki Krystian, Czauderna Maksymilian, Kamiński Ryszard, Pawlik Alan, Czech Miłosz
👤Trener: Karol Wąchała

U19: CKS PIAST 0:1 LKS PASJONAT DANKOWICE
Kolejne spotkanie w ramach 2 ligi wojewódzkiej rozegrali juniorzy starsi. Pod koniec drugiej połowy przeciwnicy zdobywają bramkę i inkasują 3 punkty.
👥 Skład: Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Kurpanik, Titov, Parchański, Nanke, Kaczmarczyk, Rybczyński, Rozenkiewicz, Kołodziej
👥 Rezerwowi: Janik

U9: CKS PIAST – LEVEL SPORT STRUMIEŃ
Kolejny wartościowy mecz ligowy rozegrała wczoraj drużyna żaka starszego, która zmierzyła się z Level Sport Strumień.
👥 Skład: Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Adam Milewski, Jakub Froncek, Igor Radzik, Ksawery Cholewa, Fryderyk Chybiorz, Maksymilian Kopik, Mateusz Szotek, Miłosz Czech, Kajetan Kania, Ryszard Kamiński

U9: LKS OLZA POGWIZDÓW – CKS PIAST II
Kolejny ligowe spotkanie rozegrała drużyna żaka starszego. Bardzo ciekawy i emocjonujący mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych.
👥 Skład: Glajc Dawid, Fijałkowski Milan, Pawlik Alan, Moskal Artur, Głazowski Wiktor, Tarnowski Borys, Czauderna Maksymilian, Staniek Kacper, Rudzki Krystian

U11: KP BESKID SKOCZÓW 2:3 (2:0) CKS PIAST
W ostatnim meczu pokonujemy Beskid Skoczów i z kompletem punktów kończymy ligowe zmagania. Brawa za odwrócenie dzisiaj losów spotkania. Mimo niekorzystnego wyniku po pierwszej połowie cały czas wierzyliśmy w zwycięstwo. Po wielu atakach z naszej strony zdobywamy 3 gole, nie tracąc już żadnego i wygrywamy mecz 3:2. W czerwcu czeka nas turniej eliminacyjny do 1 i 2 ligi wojewódzkiej młodzika młodszego. Gratulacje dla drużyny za tą rundę!
🎯 Gole: Parchański, Fita, Widzykiewicz
👥 Skład: Purszke – Kobiela, Ogierman – Fita – Parchański, Węglorz, Łagowski oraz Kołodziej, Wakuła, Widzykiewicz, Zielke

U11: CKS PIAST II – KS NIERODZIM
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 2
Mecz od początku układał się pod nasze dyktando. Raz za razem atakowaliśmy bramkę przeciwnika, kilka akcji zakończonych bramką po składnych wielopodaniowych akcjach.
👥 Skład: Filip Jeleń, Ksawery Górniok, Daniel Ptak, Michał Kaczmarek, Ludwik Polak, Bartłomiej Dziadek, Antoni Sembol, Tomasz Paruzel, Jan Szarzec, Cezary Dąbek, Barnard Pala, Ludwik Polak
👤Trener: Maciej Pieczonka

U11: KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE – CKS PIAST III
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3
Bardzo duże wyzwanie postawił zespół Spójni Zebrzydowice naszym zawodnikom. Pierwsza połowa słabsza w naszym wykonaniu, natomiast w drugiej dzięki dużo lepszej decyzyjności zdobyliśmy kilka goli.
👥 Skład: Michał Łagowski, Matuszek Krzysztof, Rafał Golasowski, Mikołaj Sulich, Kacper Szajter, Maciej Glos, Jan Stekla, Wojciech Tomica, Jakub Huta, Maciej Koczuba
👤Trener: Michał Gawlas

SENIOR:  CKS PIAST 1:3(1:2) WSS WISŁA