ZMIANA TRENERA SENIORÓW CKS PIAST

Nowym trenerem drużyny seniorów Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast został Sławomir Machej, którego serdecznie witamy na pokładzie CKS PIAST.
 
Sławomir Machej: Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, a prywatnie spełnienie sportowych marzeń. Do tej pory miałem przyjemność pracować w klubach naszego powiatu, takich jak: Beskid Skoczów, Tempo Puńców, Cukrownik Chybie, Iskra Iskrzyczn i Błyskawica Kończyce Wielkie.
Od ośmiu lat pracuję również w Republice Czeskiej, w klubie FK Fotbal Třinec, gdzie trenuję zespoły juniorskie. Jest to drugi poziom krajowy.
Mam wielką nadzieję, że społeczność CKS-u przyjmie moją osobę w swoje szeregi, a ja zrobię wszystko by rozwijać Nasz klub kontynuując solidną pracę swoich poprzedników. 
 
 
Odchodzący Kamil Sornat trenował drużynę seniorów CKS PIAST przez 2 lata (2022-2024) 
Kamil Sornat: Nie będę ukrywał że była to dla mnie bardzo trudna ale przemyślana decyzja podjęta zgodnie z własnymi zasadami. Chciałbym podziękować Prezesowi klubu Irkowi Jeleniowi za zaufanie i możliwość poprowadzenia drużynę CKS PIAST oraz swój wielki wkład jako zawodnika. Kierownikowi drużyny Andrzejowi Marczyk za bycie zawsze obok i dopilnowanie wszystkiego związanego z drużyna i nie tylko. Trenerowi Dawidowi Ciok za wymianę zdań i pomoc przy zespole. Szczególne podziękowania kieruję dla wszystkich zawodników którzy z kolei zaufali mi i poszli wskazaną przez że mnie drogą, za zaangażowanie w treningach i poświęcenie w meczach. Trafiłem na grupę z której udało się wydobyć maxa na dany moment ale to tylko i wyłącznie ich zasługa poprzez ciężką pracę i ode mnie ,,chapeau bas,, Efektem tego było pięcie się cały czas w górę i zdobycie sobie odpowiedniej marki w lidze oraz zdobycie 100 bramek i zostanie najlepszą ofensywą w lidze co w klubie zostanie zapamiętane napewno na bardzo długo . Była to czysta przyjemnosć i mega doświadczenie zdobyte w tym projekcie który będzie się rozwijał.
Takich chwil jak na załączonym obrazku było zdecydowanie więcej niż tych gorszych i to największy pozytyw bo dawaliśmy więcej radości nie tylko sobie ale całej spoleczności związanej z klubem
DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM
 
Trenerowi Kamilowi dziękujemy za cały wkład pracy i życzymy dalszych sukcesów w karierze trenerskiej. 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *