24-GODZINNY TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI w ZABRZU

I MIEJSCE ROCZNIKA 2013 oraz I MIEJSCE TRAMPKARZA MŁODSZEGO

Fantastyczną postawę zaprezentowała drużyna rocznika 2013 wygrywając 24-godzinny turniej Niepodległości w Zabrzu. Warto zaznaczyć, że drużyna w turnieju straciła tylko dwie bramki. W finałowym meczu zwycięzcę wyłonił niezwykle emocjonujący konkurs rzutów karnych.
CKS Piast 3:0 FA Zawiercie
CKS Piast 2:1 Górnik Libiąż
CKS Piast 1:0 KEJBI Pawłowice
CKS Piast 1:0 AP Bumerang Ruda Śląska
CKS Piast 1:1 (6:5 w karnych) Rymer Rybnik
👥 Skład: Ksawery Górniok, Michał Kaczmarek, Tymoteusz Volkmer, Jeleń Filip, Ptak Daniel, Polak Ludwik, Sulich Mikołaj, Sembol Antoni, Szajter Kacper
👤Trener: Maciej Pieczonka

Grupa trampkarza, w tej kategorii było zdecydowanie mniej drużyn niż w poprzedniej edycji. Mieliśmy rozegrać 3 spotkania, a skończyło się na dwóch w związku z brakiem drużyny Górnika Zabrze. Mimo to rozegraliśmy 80 minut, z czego każdy zawodnik zaliczył 40 minut gry. Wygrywamy pewnie oba spotkania kreując mnóstwo sytuacji bramkowych, dzięki czemu zdobywamy 1 miejsce.
Wyniki:
🆚 CKS PIAST 8:3 KS SZCZERBICE
🆚 CKS PIAST 7:4 GKS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
👥 Skład: Chłodek, Fita, Gross, Guzik, Janik, Sokalski, Śmieja, Waniński, Wojtas
👤Trener: Dawid Ciok

Rocznik 2011 wraz z rocznikiem 2012:
Zagraliśmy bardzo przyzwoite zawody. W grupie wygrywamy 3 mecze i 1 remisujemy. Daje nam to 2 miejsce (gorszy bilans goli od Gliwic) i uprawnia do gry o 3 miejsce. W ostatnim spotkaniu mimo kiepskiego początku walczymy do końca. Mimo ambitnej postawy ulegamy 3:2 i zajmujemy ostatecznie 4 miejsce.