Biblioteczka ćwiczeń CKS Piast to zupełnie nowy projekt naszego Klubu, który ma za zadanie skupiać się na rozwoju indywidualnym dziecka. Naszym celem jest umożliwienie jak najlepszych warunków do rozwoju naszych zawodników. W naszej biblioteczce znajdziecie Państwo zarówno ćwiczenia wpływające na sprawność ogólną jak i na poprawę działań z piłką. Zachęcamy wszystkich do wykonywania ćwiczeń z naszej biblioteczki.

Poniższy zestaw zawiera ćwiczenia sprawnościowe podzielone na kategorie wiekowe: żak, orlik, młodzik, trampkarz i junior. Nie ulega wątpliwości, że sprawność jest nieodłącznym elementem każdego sportu, dzięki której łatwiej jesteśmy w stanie przyswoić elementy techniczne i poprawnie je wykonać. Całość zestawu liczy aż 29 ćwiczeń!

Aby obejrzeć materiał z ćwiczeń sprawnościowych wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.

Poniższy zestaw zawiera 23 zwody piłkarskie podzielone na 3 poziomy: brązowy, srebrny i złoty. Zgodnie z nazewnictwem każdy z poziomów różni się trudnością, począwszy od podstawowych zwodów (poziom brązowy), aż po zwody wymagające zastosowania większej ilości działań (poziom złoty). 

Aby obejrzeć materiał ze zwodów piłkarskich wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.