Biblioteczka ćwiczeń CKS Piast to projekt naszego Klubu, który powstał w czasie zawieszenia treningów spowodowanych przez lockdown pandemii Covid-19. 

Projekt ma za zadanie skupiać się na rozwoju indywidualnym dziecka. Naszym celem jest umożliwienie jak najlepszych warunków do rozwoju naszych zawodników. W naszej biblioteczce znajdziecie Państwo zarówno ćwiczenia wpływające na sprawność ogólną jak i na poprawę działań z piłką. Zachęcamy wszystkich do wykonywania ćwiczeń z naszej biblioteczki.

Poniższy zestaw zawiera ćwiczenia sprawnościowe podzielone na kategorie wiekowe: żak, orlik, młodzik, trampkarz i junior. Nie ulega wątpliwości, że sprawność jest nieodłącznym elementem każdego sportu, dzięki której łatwiej jesteśmy w stanie przyswoić elementy techniczne i poprawnie je wykonać. Całość zestawu liczy aż 29 ćwiczeń!

Aby obejrzeć materiał z ćwiczeń sprawnościowych wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.

Poniższy zestaw zawiera 23 zwody piłkarskie podzielone na 3 poziomy: brązowy, srebrny i złoty. Zgodnie z nazewnictwem każdy z poziomów różni się trudnością, począwszy od podstawowych zwodów (poziom brązowy), aż po zwody wymagające zastosowania większej ilości działań (poziom złoty). 

Aby obejrzeć materiał ze zwodów piłkarskich wystarczy kliknąć w przycisk poniżej.