A klasa 2020/2021

A-klasa Skoczów - grupa mistrzowska 2020/2021

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-RBPkt
11816208316050
21812154633037
31810263726033
4189183752028
5188284250026
6187293944023
7186485055022
8185673833021
91832132758011
10182115245807

A-klasa Skoczów – grupa mistrzowska

1 kolejka

Błyskawica Kończyce Wielkie 6:0 Błękitni Pierściec (15.05, godz.16:00)
Olza Pogwizdów 2:2 Beskid Brenna (15.05, godz.16:00)
CKS Piast 5:1 Orzeł Zabłocie (15.05, godz.16:00)
LKS Kończyce Małe 4:3 Strażak Dębowiec (16.05, godz.16:00)
Victoria Hażlach 1:2 Beskid II Skoczów (16.05, godz.16:00)

2 kolejka

CKS Piast 6:1 Błyskawica Kończyce Wielkie (22.05, godz.16:00)
Strażak Dębowiec 4:6 Olza Pogwizdów (22.05, godz.16:00)
Orzeł Zabłocie 0:3 Victoria Hażlach (22.05, godz.16:00)
Beskid Brenna 0:2 Błękitni Pierściec (23.05, godz.11:00)
Beskid II Skoczów 2:3 LKS Kończyce Małe (23.05, godz.16:00)

3 kolejka

Beskid Brenna 1:2 CKS Piast (26.05, godz.17:00)
Błękitni Pierściec 1:7 Strażak Dębowiec (26.05, godz.17:00)
Olza Pogwizdów 7:2 Beskid II Skoczów (26.05, godz.17:00)
Błyskawica Kończyce Wielkie 0:2 Victoria Hażlach (26.05, godz.17:00)
LKS Kończyce Małe 2:2 Orzeł Zabłocie (26.05, godz.17:00)

4 kolejka

Orzeł Zabłocie 2:5 Olza Pogwizdów (29.05, godz.16:00)
CKS Piast 8:1 Strażak Dębowiec (29.05, godz.17:00)
LKS Kończyce Małe 6:3 Błyskawica Kończyce Wielkie (30.05, godz.16:00)
Victoria Hażlach 2:1 Beskid Brenna (30.05, godz.17:00)
Beskid II Skoczów 3:4 Błękitni Pierściec (30.05, godz.17:00)

5 kolejka

Beskid Brenna 7:2 LKS Kończyce Małe (03.06, godz.11:00)
Błękitni Pierściec 4:0 Orzeł Zabłocie (03.06, godz.11:00)
Beskid II Skoczów 1:4 CKS Piast (03.06, godz.17:30)
Strażak Dębowiec 1:2 Victoria Hażlach (03.06, godz.17:00)
Olza Pogwizdów 1:5 Błyskawica Kończyce Wielkie (03.06, godz.17:00)

6 kolejka

Orzeł Zabłocie 1:9 CKS Piast (05.06, godz.16:00)
Strażak Dębowiec 1:3 LKS Kończyce Małe (05.06, godz.17:00)
Beskid Brenna 2:2 Olza Pogwizdów (06.06, godz.11:00)
Błękitni Pierściec 1:2 Błyskawica Kończyce Wielkie (06.06, godz.11:00)
Beskid II Skoczów 1:6 Victoria Hażlach (06.06, godz.17:00)

7 kolejka

Olza Pogwizdów 2:3 Strażak Dębowiec (12.06, godz.16:00)
Błyskawica Kończyce Wielkie 0:1 CKS Piast (12.06, godz.17:00)
Błękitni Pierściec 1:0 Beskid Brenna (13.06, godz.11:00)
LKS Kończyce Małe 4:1 Beskid II Skoczów (13.06, godz.16:00)
Victoria Hażlach 3:2 Orzeł Zabłocie (13.06, godz.17:00)

8 kolejka

Orzeł Zabłocie 2:0 LKS Kończyce Małe (19.06, godz.16:00)
CKS Piast 3:1 Beskid Brenna (19.06, godz.17:00)
Strażak Dębowiec 1:1 Błękitni Pierściec (19.06, godz.17:00)
Beskid II Skoczów 1:4 Olza Pogwizdów (20.06, godz.17:00)
Victoria Hażlach 1:2 Błyskawica Kończyce Wielkie (19.06, godz.17:00)

9 kolejka

Olza Pogwizdów 4:2 Orzeł Zabłocie (26.06, godz.16:00)
Strażak Dębowiec 1:3 CKS Piast (26.06, godz.17:00)
Błyskawica Kończyce Wielkie 5:1 LKS Kończyce Małe (26.06, godz.17:00)
Beskid Brenna 2:2 Victoria Hażlach (27.06, godz.11:00)
Błękitni Pierściec 5:2 Beskid II Skoczów (27.06, godz.11:00)

10 kolejka

Orzeł Zabłocie 1:2 Błękitni Pierściec (03.07, godz.16:00)
Błyskawica Kończyce Wielkie 2:0 Olza Pogwizdów (03.07, godz.17:00)
CKS Piast 3:0 Beskid II Skoczów (03.07, godz.17:00)
LKS Kończyce Małe 2:2 Beskid Brenna (04.07, godz.16:00)
Victoria Hażlach 0:1 Strażak Dębowiec (04.07, godz.17:00)

A-klasa podokręg Skoczów gr.1 - s2020/2021

PozycjaDrużynaMZRPBr+Br-RBPkt
1CKS PIAST16142011613044
2LKS Victoria Hażlach1611233722035
3LKS Kończyce Małe169254332029
4LKS Olza Pogwizdów168265040026
5LKS Błękitni Pierściec168263638026
6KS Nierodzim Ustroń165562632020
7LKS Iskra Iskrzyczyn164484642016
8GKS Kaczyce162113267307
9MKS Promyk Golasowice16101599703

TERMINAŻ – Klasa A gr. I (Podokręg Skoczów) 2020/2021

1 kolejka
25.07 CKS Piast 4:1 (1:0) LKS Kończyce Małe
26.07 KS Nierodzim Ustroń 2:1(0:1) MKS Promyk Golasowice
26.07 GKS Kaczyce 4:2 (1:0) LKS Iskra Iskrzyczyn
26.07 LKS Olza Pogwizdów 4:1 (2:0) LKS Błękitni Pierściec

2 kolejka
02.08 MKS Promyk Golasowice 0:6 (0:1) LKS Olza Pogwizdów
02.08 LKS Kończyce Małe 5:1 (3:1) GKS Kaczyce
02.08 LKS Iskra Iskrzyczyn 1:1 (0:0) KS Nierodzim Ustroń
02.08 LKS Victoria Hażlach 2:2 (1:1) CKS Piast

3 kolejka
09.08 KS Nierodzim Ustroń 1:1 (1:0) LKS Kończyce Małe
09.08 LKS Błękitni Pierściec 6:0 (3:0) MKS Promyk Golasowice
09.08 GKS Kaczyce 1:3 (1:1) LKS Victoria Hażlach
09.08 LKS Olza Pogwizdów 3:1 (2:0) LKS Iskra Iskrzyczyn

4 kolejka
15.08 LKS Iskra Iskrzyczyn 0:2 (0:1) LKS Błękitni Pierściec
15.08 CKS Piast 13:1 (8:0) GKS Kaczyce
16.08 LKS Kończyce Małe 2:1 (1:0) LKS Olza Pogwizdów
16.08 LKS Victoria Hażlach 2:1 (0:1) KS Nierodzim Ustroń

5 kolejka
23.08 KS Nierodzim Ustroń 0:6 (0:3) CKS Piast Cieszyn
23.08 LKS Błękitni Pierściec 3:1 (1:1) LKS Kończyce Małe
23.08 MKS Promyk Golasowice 0:11 (0:5) LKS Iskra Iskrzyczyn
23.08 LKS Olza Pogwizdów 2:4 (1:1) LKS Victoria Hażlach 

6 kolejka
29.08 CKS Piast 2:2 (2:1) LKS Olza Pogwizdów
30.08 LKS Kończyce Małe 3:0 (3:0) MKS Promyk Golasowice
30.08 LKS Victoria Hażlach 2:1 (0:1) LKS Błękitni Pierściec
30.08 GKS Kaczyce 2:4 (1:0) KS Nierodzim Ustroń

7 kolejka
06.09 LKS Błękitni Pierściec 1:9 (0:5) CKS Piast
06.09 MKS Promyk Golasowice 0:3 (0:2) LKS Victoria Hażlach
06.09 LKS Olza Pogwizdów 4:1 (1:0) GKS Kaczyce
06.09 LKS Iskra Iskrzyczyn 4:4 (3:3) LKS Kończyce Małe

8 kolejka
12.09 CKS Piast 15:0 (8:0) MKS Promyk Golasowice
13.09 KS Nierodzim Ustroń 2:3 (1:1) LKS Olza Pogwizdów
13.09 LKS Victoria Hażlach 2:0 (1:0) LKS Iskra Iskrzyczyn
13.09 GKS Kaczyce 1:2 (1:1) LKS Błęki

9 kolejka
20.09 LKS Błękitni Pierściec 1:2 (1:1) KS Nierodzim Ustroń
20.09 MKS Promyk Golasowice 0:10 (0:4) GKS Kaczyce 
20.09 LKS Iskra Iskrzyczyn 3:8 (2:4) CKS Piast
20.09 LKS Kończyce Małe 2:3 (1:2) LKS Victoria Hażlach

10 kolejka
26.09 LKS Błękitni Pierściec 7:4 (1:1) LKS Olza Pogwizdów
27.09 MKS Promyk Golasowice 1:4 (1:2) KS Nierodzim Ustroń
27.09 LKS Kończyce Małe 2:7 (1:2) CKS Piast Cieszyn
27.09 LKS Iskra Iskrzyczyn 9:0 (6:0) GKS Kaczyce 

11 kolejka
03.10 CKS Piast 2:0 (1:0) LKS Victoria Hażlach 
04.10 LKS Olza Pogwizdów 4:0 (4:0) MKS Promyk Golasowice
04.10 KS Nierodzim Ustroń 1:1 (0:0) LKS Iskra Iskrzyczyn
04.10 GKS Kaczyce 1:5 (0:1) LKS Kończyce Małe

12 kolejka
11.10 LKS Victoria Hażlach 3:2 (3:1) GKS Kaczyce 
11.10 LKS Kończyce Małe 3:1 (2:0) KS Nierodzim Ustroń 
11.10 LKS Iskra Iskrzyczyn 1:5 (0:3) LKS Olza Pogwizdów 
11.10 MKS Promyk Golasowice 0:1 (0:1) LKS Błękitni Pierściec 

13 kolejka
18.10 LKS Błękitni Pierściec 2:2 (1:1) LKS Iskra Iskrzyczyn
18.10 KS Nierodzim Ustroń 1:3 (1:1) LKS Victoria Hażlach
11.11 GKS Kaczyce 0:10 (0:3) CKS Piast 
14.11 LKS Olza Pogwizdów 2:4 (1:0) LKS Kończyce Małe

14 kolejka
24.10 CKS Piast 3:0 (0:0) KS Nierodzim Ustroń
24.10 LKS Iskra Iskrzyczyn 8:1 (3:1) MKS Promyk Golasowice
25.10 LKS Victoria Hażlach 2:2 (2:0) LKS Olza Pogwizdów 
25.10 LKS Kończyce Małe 1:2 (0:0) LKS Błękitni Pierściec

15 kolejka
31.10 LKS Błękitni Pierściec 1:4 (1:4) LKS Victoria Hażlach
31.10 LKS Olza Pogwizdów 0:8 (0:7) CKS Piast 
31.10 KS Nierodzim Ustroń 0:0 (0:0) GKS Kaczyce
22.11 MKS Promyk Golasowice 1:4(1:3) LKS Kończyce Małe

16 kolejka
07.11 CKS Piast 5:0 (0:0) LKS Błękitni Pierściec
07.11 LKS Kończyce Małe 3:1 (3:0) LKS Iskra Iskrzyczyn 
08.11 GKS Kaczyce 2:7 (0:2) LKS Olza Pogwizdów 
08.11 LKS Victoria Hażlach 4:1 (1:0) MKS Promyk Golasowice

17 kolejka
LKS Olza Pogwizdów – KS Nierodzim (01.05, godz. 16:00)
MKS Promyk Golasowice – CKS Piast (02.05, godz. 16:00)
LKS Iskra Iskrzyczyn – LKS Victoria Hażlach (02.05, godz. 16:00)
LKS Błękitni Pierściec – GKS Kaczyce (3:0 w.o.)
LKS Kończyce Małe – pauzuje

18 kolejka 
CKS Piast – LKS Iskra Iskrzyczyn (08.05, godz. 15:00)
KS Nierodzim – LKS Błękitni Pierściec (09.05, godz. 11:00)
LKS Victoria Hażlach – LKS Kończyce Małe (09.05, godz. 16:00)
GKS Kaczyce – MKS Promyk Golasowice (0:3 w.o.)
LKS Olza Pogwizdów – pauzuje