LIGA OKRĘGOWA 2023/2024

lp.DrużynaMPktZRPBramki
1Błyskawica Drogomyśl2458184274:24
2Stal-Śrubiarnia Żywiec2451163570:35
3Beskid Skoczów2450155464:21
4CKS PIAST2447152784:44
5Podhalanka Milówka2446137450:31
6Wisła Strumień2441125759:45
7Bory Pietrzykowice2441125745:35
8GKS Radziechowy-Wieprz243598762:45
9Góral Istebna2432951050:49
10WSS Wisła w Wiśle2429851144:55
11Victoria Hażlach2427831346:60
12Spójnia Zebrzydowice2426751239:60
13Smrek Ślemień2322641336:59
14Soła Rajcza2319541433:59
15Skałka Żabnica2413411937:91
16LKS Goleszów242022226:106

TERMINARZ

KOLEJKA 1
13 SIERPNIA – NIEDZIELA 
15:00 Smrek Ślemień 4:2 CKS Piast 
Bramki: M.Broda – 21′, M.Byrczek 88′

KOLEJKA 2
15 SIERPNIA – WTOREK 
17:00 CKS Piast 4:2 WSS Wisła w Wiśle
Bramki: J.Węglorz 11′, D.Flejszman 57′, G.Niemczyk 67′, I. Jeleń 69′

KOLEJKA 3
19 SIERPNIA – SOBOTA
15:00 Victoria Hażlach 5:4 CKS Piast
Bramki: G.Niemczyk 30′, W.Kołek 52′, J. Jeleń 68′, G.Niemczyk 85′ 

KOLEJKA 4
26 SIERPNIA – SOBOTA
17:00 CKS Piast 5:1 Podhalanka Milówka
Bramki: I.Jeleń 24′, J.Jeleń 49′, G.Niemczyk 77′, G.Niemczyk 81′, J.Jeleń 89′

KOLEJKA 5
2 WRZEŚNIA – SOBOTA
17:00 LKS Goleszów 1:3 CKS Piast
Bramki: M.Broda 71′, I.Jeleń 80′, I.Jeleń 90′

KOLEJKA 6
9 WRZEŚNIA – SOBOTA
16:00 CKS Piast 3:0 Góral Istebna
Bramki: G.Niemczyk 8′, I.Jeleń 29′, D.Flejszman 89′

KOLEJKA 7
27 WRZEŚNIA – ŚRODA
16:45 Spójnia Zebrzydowice 2:4 CKS Piast
Bramki: I.Jeleń 3′, T.Szyper 8′, J.Jeleń 69′, J.Węglorz 80′

KOLEJKA 8
23 WRZEŚNIA – SOBOTA
16:00 CKS Piast 1:0 Wisła Strumień
Bramki: I.Jeleń 66′

KOLEJKA 9
30 WRZEŚNIA – SOBOTA
16:00 Beskid Skoczów 3:1 CKS Piast
Bramki: I.Jeleń 18′

KOLEJKA 10
7 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
15:00 Błyskawica Drogomyśl 5:0 CKS Piast

KOLEJKA 11
14 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
15:00 CKS Piast 3:2 GKS Radziechowy-Wieprz
Bramki: I.Jeleń 51′, J.Jeleń 79′, J.Jeleń 83′

KOLEJKA 12
21 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
15:00 Bory Pietrzykowice 2:5 CKS Piast
Bramki: M.Kaczmarczyk 16’, I. Jeleń 33′, J. Jeleń 35′, R. Fornal 81′, J. Jeleń 84′

KOLEJKA 13
28 PAŹDZIERNIKA – SOBOTA
15:00 CKS Piast 6:0 Soła Rajcza
Bramki: G.Niemczyk 38′, J.Węglorz 51′, J.Jeleń 60′, M.Greń 66′, M.Kaczmarczyk 72′, G.Niemczyk 89′

KOLEJKA 14
4 LISTOPADA – SOBOTA
14:00 Stal-Śrubiarnia Żywiec 1:3 CKS Piast
Bramki: I.Jeleń 4′, J.Węglorz 6′, M.Kaczmarczyk 23′

KOLEJKA 15
11 LISTOPADA – SOBOTA
14:00 CKS Piast 11:0 Skałka Żabnica
Bramki: J.Węglorz 11’, I.Jeleń 13’, M.Kaczmarczyk 15’, G.Niemczyk 40’, J.Jeleń 50’, 58′, W.Kołek 68′, G.Niemczyk 70′, I.Jeleń 83′, J.Jeleń 86′, W.Kołek 90′

KOLEJKA 16
30 MARCA – SOBOTA
14:00 CKS Piast 2:2 Smrek Ślemień
Bramki: I.Jeleń 62′, G.Niemczyk 90(+4)’

KOLEJKA 17
6 KWIETNIA  SOBOTA
15:00 WSS Wisła w Wiśle 4:3 CKS Piast
Bramki: samobójcza 17′, I.Jeleń 46′ I.Jeleń 55′

KOLEJKA 18
13 KWIETNIA – SOBOTA
15:00 CKS Piast 2:0 Victoria Hażlach
Bramki: M.Volkmer 62′, I.Jeleń 89′

KOLEJKA 19
20 KWIETNIA – SOBOTA
15:00 Podhalanka Milówka 1:4 CKS Piast
Bramki: J.Jeleń 8′, P.Skakuj 22′, G.Niemczyk 40′, G.Niemczyk 76′

KOLEJKA 20
27 KWIETNIA – SOBOTA
16:00 CKS Piast 2:0 LKS Goleszów
Bramki: I.Jeleń 49′, T.Szyper 69′

KOLEJKA 21
1 MAJA – ŚRODA
16:00 Góral Istebna 3:2 CKS Piast
Bramki: J.Jeleń 42′, M.Kaczmarczyk 58′

KOLEJKA 22
4 MAJA – SOBOTA
16:00 CKS Piast 10:1 Spójnia Zebrzydowice
Bramki: P.Skakuj 9′, I.Jeleń 16′, P.Skakuj 17, I.Jeleń 38′, P.Skakuj 47′, I.Jeleń 52′, G.Niemczyk 64′, J.Jeleń 72′, M.Parchański 88′, I Jeleń 89′

KOLEJKA 23
11 MAJA – SOBOTA
16:00 Wisła Strumień 3:3 CKS Piast
Bramki: K.Janik 19′, J.Jeleń 80′(k), J.Jeleń 86′

KOLEJKA 24
18 MAJA – SOBOTA
16:00 CKS Piast 1:2 Beskid Skoczów
Bramki: I.Jeleń 67′

KOLEJKA 25
25 MAJA – SOBOTA
17:00 CKS Piast – Błyskawica Drogomyśl

KOLEJKA 26
30 MAJA – CZWARTEK
17:00 GKS Radziechowy-Wieprz – CKS Piast

KOLEJKA 27
1 CZERWCA – SOBOTA
17:00 CKS Piast – Bory Pietrzykowice

KOLEJKA 28
9 CZERWCA – NIEDZIELA
15:00 Soła Rajcza – CKS Piast

KOLEJKA 29
15 CZERWCA – SOBOTA
17:00 CKS Piast – Stal-Śrubiarnia Żywiec

KOLEJKA 30
23 CZERWCA – NIEDZIELA
16:00 Skałka Żabnica – CKS Piast