Sztab szkoleniowy

Arkadiusz Wrzesiński

Ukończył Wychowanie fizyczne i zdrowotne z turystyką UŚ w Katowicach. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Ukończył studia podyplomowe we Wrocławiu – Analityk Gry zespołowej specjalność piłka nożna. Uczestnik kilkudziesięciu Konferencji trenersko-szkoleniowych organizowanych przez PZPN jaki i również konferencji międzynarodowych. Były trener Koordynator w Polish Soccer Skills, były Koordynator Podokręgu Skoczów, prowadził drużyny młodzieżowe w LKS 99 Pruchna oraz drużynę seniorów Ligi Okręgowej LKS 99 Pruchna, był również trenerem w Silesia Cieszyn. Trener reprezentacji Polish Soccer Skills U10 w 2015 r i U16 w 2016r. W 2015 roku brał udział w turnieju piłkarskim w Madrycie. Posiada licencję UEFA A. Były trener kadry śląska rocznik 2004. Obecnie Trener Koordynator w CKS Piast.

Daniel Flejszman

Wychowanek Piasta Cieszyn, który przygodę piłkarską kontynuował w okolicznych klubach na różnych poziomach rozgrywkowych. Magister Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne. Pasjonat piłki nożnej, który cały czas stara się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w kursach i konferencjach trenerskich. Trener legitymujący się licencją UEFA A.

Dawid Ciok

Posiada licencję trenerską UEFA B. Uczestnik wielu konferencji trenerskich organizowanych zarówno przez PZPN jak i również przez prywatne podmioty. Doświadczenie trenerskie to praca w GKS Kaczyce, gdzie w latach 2016 – 2017 prowadził trampkarzy oraz juniorów. W czasie swojej pracy w Kaczycach osiągał sukcesy. Bardzo ambitny i zaangażowany, w tym, co robi zawsze poświęcony jest na 100%. Obecnie pełni również rolę trenera Kadry Podokręgu Skoczów. 

Bartosz Piksa

Licencjonowany trener UEFA B. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia i dodatkowe kursy w dziedzinie trenerki. Od młodych lat interesował się piłką nożną i grał w wielu klubach odnosząc sukcesy. Ukończył szkolenie Coerver Coaching Trening Clinic na stopień Coerver Assistant.

Posiada kilkuletnią praktykę w trenowaniu dzieci, od 2014 roku szkolił żaki w Kończycach Małych odnosząc wiele zwycięstw w licznych turniejach i sparingach. Pracuje, jako animator czasu wolnego i sportu na „Orliku” przy SP nr 6 w Cieszynie.

Maciek Pieczonka

Przeszedł wszystkie kategorie wiekowe aż do seniora jako bramkarz w Piast Cieszyn. Zwolennik aktywnego spędzania czasu, piłka nożna w dalszym ciągu uprawiana z pasją. Oddany swojej pracy jako trener dzieci. Ukończył licencjonowany kurs trenerski UEFA Grassroots C.

Tomasz Piwko

Związany z Piastem Cieszyn od 8 roku życia aż do seniora. Kontynuował przygodę z piłką podczas studiów w Krakowie, grał dla AZS AGH (futsal oraz trawa), miał epizod w Górniku Wieliczka (kontuzja), później TS Węgrzce (a klasa, okręgówka).
 
Ostatnio pracował jako trener w Football Academy Cieszyn z dziećmi w wieku od 4 do 12lat – 08.2017 do 08.2018.
 
Uczestnik wielu konferencji organizowanych przez PZPN oraz konwentów Football Academy. Aktualnie posiada licencję UEFA Grassroots  C.

Michał Gawlas

Trener UEFA B. Doświadczenie trenerskie zbierał od 2014 roku w Ochabach, gdzie prowadził drużynę trampkarzy. Pracował w klubach „Nadwiślan” Góra i „Pniówek” Pawłowice pełniąc rolę sekretarza, koordynatora drużyn młodzieżowych oraz kierownika pierwszej drużyny. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie z tytułem magistra.

Marcin Misztal