Sztab szkoleniowy

Arkadiusz Wrzesiński

Ukończył Wychowanie fizyczne i zdrowotne z turystyką UŚ w Katowicach. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Ukończył studia podyplomowe we Wrocławiu – Analityk Gry zespołowej specjalność piłka nożna. Uczestnik kilkudziesięciu Konferencji trenersko-szkoleniowych organizowanych przez PZPN jaki i również konferencji międzynarodowych. Były trener Koordynator w Polish Soccer Skills, były Koordynator Podokręgu Skoczów, prowadził drużyny młodzieżowe w LKS 99 Pruchna oraz drużynę seniorów Ligi Okręgowej LKS 99 Pruchna, był również trenerem w Silesia Cieszyn. Trener reprezentacji Polish Soccer Skills U10 w 2015 r i U16 w 2016r. W 2015 roku brał udział w turnieju piłkarskim w Madrycie. Posiada licencję UEFA A. Były trener kadry śląska rocznik 2004. Obecnie Trener Koordynator w CKS Piast.

Daniel Flejszman

Wychowanek Piasta Cieszyn, który przygodę piłkarską kontynuował w okolicznych klubach na różnych poziomach rozgrywkowych. Magister Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne. Pasjonat piłki nożnej, który cały czas stara się poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w kursach i konferencjach trenerskich. Trener legitymujący się licencją UEFA A.

Dawid Ciok

dc_2

Należy do Komisji Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej – Trener Koordynator Podokręgu Skoczów. Od sierpnia 2017 r. pełni rolę trenera w CKS Piast. Poprzednio był trenerem w GKS Kaczyce – wychowanek tego klubu i pracował tam z najstarszymi grupami. Posiada licencję trenerską UEFA A. 

Bartosz Piksa

Licencjonowany trener UEFA B. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia i dodatkowe kursy w dziedzinie trenerki. Od młodych lat interesował się piłką nożną i grał w wielu klubach odnosząc sukcesy. Ukończył szkolenie Coerver Coaching Trening Clinic na stopień Coerver Assistant.

Posiada kilkuletnią praktykę w trenowaniu dzieci, od 2014 roku szkolił żaki w Kończycach Małych odnosząc wiele zwycięstw w licznych turniejach i sparingach. Pracuje, jako animator czasu wolnego i sportu na „Orliku” przy SP nr 6 w Cieszynie.

Mateusz Lizak

Trener UEFA A. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne. Miał okazję reprezentować kluby jako zawodnik na poziomie Ligi Okręgowej w Błyskawicy Drogomyśl oraz TS Piast Cieszyn. Swoją pracę zaczynał w UKS Cieszyn w grupach młodzieżowych. Następnie w LKS Victorii Hażlach prowadził juniorów występujących na poziomie drugiej ligi oraz grupę trampkarzy. Zyskał doświadczenie pracując jako trener drużyny seniorów w LKS Victorii Hażlach. 

Karol Wąchała

Karol

Trener UEFA B. Pracę w roli trenera rozpoczął w 2022 r. w CKS Piast. Od najmłodszych lat interesował się piłką nożną i grał w kilku klubach w drużynach juniorskich i seniorskich.  

Michał Gawlas

Trener UEFA B. Doświadczenie trenerskie zbierał od 2014 roku w Ochabach, gdzie prowadził drużynę trampkarzy. Pracował w klubach „Nadwiślan” Góra i „Pniówek” Pawłowice pełniąc rolę sekretarza, koordynatora drużyn młodzieżowych oraz kierownika pierwszej drużyny. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie z tytułem magistra.

Marcin Misztal

Łukasz Golec

Z piłką nożną związany od najmłodszych lat. Wychowanek Tempa Puńców. Jako trener pracuje od 2016 roku. Najpierw prowadził drużyny młodzieżowe w Football Academy, a następnie w UKS Cieszyn. Brał udział w wielu kursach i szkoleniach trenerskich. Ambitny, ciągle rozwija swoje umiejętności. Posiada licencje GRASSROOTS C.