CKS PIAST CUP 2021

SOBOTA 6.02.2021

CKS PIAST CUP ROCZNIKI 2013 ORAZ 2012 🏆⚽️😍
Rywalizacja rozpoczęła się od najmłodszych kategorii wiekowych – żaka młodszego oraz starszego. Wszystkie turnieje odbywają się na Hali UŚ w Cieszynie.
Najpierw z rana odbył się turniej rocznika 2013. Do rywalizacji zgłosiło się 6 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Turniej przyniósł mnóstwo pozytywnych emocji, wiele wspaniałych goli oraz ogrom radości wśród dzieci. W zawodach uczestniczyły: CKS Piast, MKS Żory, Gwiazda Skrzyszów, TP Jastrząb Bielszowice, KS Płomień Połomia oraz Lukam Skoczów.
Klasyfikacja końcowa:
I – CKS PIAST
II – MKS ŻORY
III – LUKAM SKOCZÓW
IV – TP JASTRZĄB BIELSZOWICE
V – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
VI – GWIAZDA SKRZYSZÓW
Fantastyczny, prawie bezbłędny turniej rozegrał nasz rocznik 2013, wygrywając wszystkie spotkania na dzisiejszym turnieju CKS Piast CUP. Chłopcy pokazali się z jak najlepszej strony strzelając dużo bramek. Pojawiły się również takie zbyt łatwo stracone, które mobilizują do ciężkiej pracy na treningach 💪
Wielkie brawa za dzisiejszą postawę dla całej drużyny 👏🥇
Wyniki:
CKS Piast – Lukam Skoczów 5-1
CKS Piast – KS Płomień Połomia 3-1
CKS Piast – TP Jastrząb Bielszowice 3-0
CKS Piast – Gwiazda Skrzyszów 3-1
CKS Piast – MKS Żory 3-2
Skład: Paruzel Tomasz, Górniok Ksawery, Jeleń Filip, Szajter Kacper, Volkmer Tymoteusz, Ptak Daniel, Sembol Antoni, Kaczmarek Michał, Matuszek Krzysztof, Sulich Mikołaj.
Trenerzy: Maciej Pieczonka i Michał Gawlas
Po południu odbył się natomiast turniej rocznika 2012, w którym uczestniczyły drużyny: CKS Piast, Winners Gołkowice, Gwiazda Skrzyszów, UKS Orliki Rajcza, UKS SPS Wola oraz AP Górki Śląskie. Podobnie jak w roczniku 2013 turniej przyniósł mnóstwo emocji dla młodych zawodników, którzy z wielką wolą walki podeszli do każdego spotkania.
Klasyfikacja końcowa:
I – CKS PIAST
II – WINNERS GOŁKOWICE
III – AP GÓRKI ŚLĄSKIE
IV – UKS ORLIKI RAJCZA
V – UKS SPS WOLA
VI – GWIAZDA SKRZYSZÓW
Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Na 5 rozegranych meczów młodzi piłkarze CKSu wygrali 4 oraz 1 spotkanie zremisowali, co ostatecznie pozwoliło zająć pierwsze miejsce w turnieju 👏🥇
Wyniki:
CKS Piast – AP Górki Śląskie 1-1
CKS Piast – UKS SPS Wola 2-0
CKS Piast – UKS Orliki Rajcza 4-0
CKS Piast – Gwiazda Skrzyszów 7-1
CKS Piast – Winners Gołkowice 2-1
Skład: Szymon Ogierman, Łukasz Fita, Bartłomiej Dziadek, Emil Lipowski, Jakub Parchański, Maciej Ożga, Antoni Łagowski, Borys Węglorz.
Trenerzy: Daniel Flejszman i Bartosz Piksa
 
NIEDZIELA  7.02.2021
 
CKS PIAST CUP ROCZNIKI 2011 ORAZ 2010 🏆⚽️😍
Tym razem rywalizowały drużyny orlika młodszego oraz starszego. Podobnie jak wczoraj turnieje odbyły się na Hali UŚ w Cieszynie.
Najpierw z rana odbył się turniej rocznika 2011. Do rywalizacji zgłosiło się 6 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Turniej przyniósł mnóstwo pozytywnych emocji, wiele wspaniałych goli oraz ogrom radości wśród dzieci. W zawodach uczestniczyły: CKS Piast, KKS Spójnia Zebrzydowice, Winners Gołkowice, Gwiazda Skrzyszów, LKS Czaniec oraz KS Płomień Połomia.
Klasyfikacja końcowa:
I – KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
II – WINNERS GOŁKOWICE
III – CKS PIAST
IV – KS PŁOMIEŃ POŁOMIA
V – LKS CZANIEC
VI – GWIAZDA SKRZYSZÓW
Pomimo porażki w spotkaniu otwierającym turniej, drużyna w kolejnych meczach prezentuje wysoki poziom odnosząc kolejne zwycięstwa i na koniec w meczu o 2 miejsce minimalnie przegrywa z dobrze dysponowaną drużyną z Gołkowic. Gratulacje! 👏🥉
CKS Piast – KKS Spójnia Zebrzydowice 1-5
CKS Piast – KS Płomień Połomia 2-0
CKS Piast – LKS Czaniec 1-0
CKS Piast – Gwiazda Skrzyszów 9-0
CKS Piast – Winners Gołkowice 1-2
Skład: Antonina Żur, Patryk Zarzycki, Ksawery Warzybok, Daniel Jocz, Bartosz Hanzel, Alex Kavouras, Milan Cytarzyński, Jakub Sikora, Damian Sobel.
Trener: Tomasz Piwko
Po południu odbył się natomiast turniej rocznika 2010, w którym uczestniczyły drużyny: CKS Piast, Rekord Bielsko-Biała, Winners Gołkowice, Gwiazda Skrzyszów, UKS Orliki Rajcza oraz UKS Orzeł Moszczenica. Mogliśmy zaobserwować podczas turnieju już dojrzałą grę wśród drużyn oraz wiele piłkarskiego kunsztu.
Klasyfikacja końcowa:
I – REKORD BIELSKO-BIAŁA
II – CKS PIAST
III – WINNERS GOŁKOWICE
IV – UKS ORZEŁ MOSZCZENICA
V – UKS ORLIKI RAJCZA
VI – GWIAZDA SKRZYSZÓW
Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W każdym meczu staraliśmy się zdominować rywala i to się udawało – tworzyliśmy dużo sytuacji podbramkowych, czasami brakowało tylko finalizacji i trochę szczęścia. Oczywiście wyjątkiem było spotkanie z Rekordem, natomiast była to bardzo cenna lekcja dla nas i sprawdzenie się na tle rówieśników, którzy już w następny weekend jadą na finały ogólnopolskie na hali. Po 5 rozegranych meczach ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w turnieju 👏🥈
Wyniki:
CKS Piast – UKS Orzeł Moszczenica 2-0
CKS Piast – UKS Orliki Rajcza 1-1
CKS Piast – Rekord Bielsko-Biała 0-4
CKS Piast – Gwiazda Skrzyszów 1-1
CKS Piast – Winners Gołkowice 4-2
Skład: Borys Mienciel, Oskar Janik, Zofia Kępińska, Jan Rudziński, Jakub Gawęda, Jakub Tomiczek, Tobiasz Mikrut
Trener: Dawid Ciok
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *