Młodzicy 2004 rozegrali rewanż z Beskidem

W poniedziałek nasi Młodzicy 2004 odbyli bardzo emocjonujący mecz rewanżowy z KP Beskid Skoczów który odbył się w Cieszynie „Pod Wałką”, przypomnijmy, że poprzedni mecz w Skoczowie zakończył się przegraną 13:0.

Tym razem jednak zawodnicy Beskidu nie dominowali aż tak na boisku i mecz obfitował w dużą liczbę akcji na obu połowach boiska. Do szatni po I połowie nasi zawodnicy schodzili wygrywając 1:0, lecz pod koniec drugiej połowy popełniliśmy kilka błędów, które nas kosztowały utratę aż 3 bramek. Mecz ostatecznie zakończył się przegraną 1:3.
Dziękujemy zawodnikom i trenerowi za całą rundę jesienną, wiele emocji i radości, jakich nam dostarczyli przez te 3 miesiące grania.

• J.S 1 listopada 2016 at 18:17

Bardzo ciekawy i fajny mecz w wykonaniu obu drużyn, w pierwszej połowie przewaga naszych chłopców CKS, szkoda nie wykorzystanych sytuacji i braku szczęścia ale za walkę i ambicję Wszystkim Wam oraz trenerowi Jackowi dziękujemy, w tym roczniku 2004 przecież zdobyliście drugie miejsce w rozgrywkach Podokręgu Skoczów, brawo !!! .

• Sławek 1 listopada 2016 at 19:40

Brawo dla Trenera i zawodników! Mimo że mecz przegrany, pokazaliście że wyciągacie wnioski z porażek i jesteście waleczni! Powodzenia!

• Wojtek 2 listopada 2016 at 12:39

Brawo chłopaki za walkę. Brakło niewiele, na wiosnę bedzie jeszcze lepiej. Brawo za całą rundę jesienną dla Was i Trenera!!!!!