Młodziki rządziły w weekend

W sobotę Młodzik II z trenerem Danielem Flejszmanem byli gospodarzami meczu z LKS Olza Pogwizdów, który zremisowali 2:2. Mecz był bardzo wyrównany, mimo że do przerwy przegrywaliśmy 1-0. Można powiedzieć, że zabrakło troszkę szczęścia, bo bramki straciliśmy dość pechowo, a chłopcy w niektórych momentach grali naprawdę bardzo dobrze.
Info: Trener

W niedzielny poranek Młodzik I z trenerem Jackiem Wachtarczykiem rozegrali mecz wyjazdowy z RKS Cukrownik Chybie. Do przerwy prowadziliśmy tylko 3:2 i mecz był w pełni kontrolowany przez nasz zespół, który nawet na chwilę nie odczuł presji wyniku grając dobrze i konsekwentnie. W drugiej połowie nasi zawodnicy już tylko potwierdzili kontrolę nad meczem i strzelili kolejne 7 bramek. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną 10:2.