Podsumowanie rozgrywek 04.05-05.05.2019r.

Podsumowanie weekendu 4-5 maja. Grał junior młodszy, trampkarz oraz młodzik. Juniorzy Młodsi mierzyli się z Góralem Żywiec, trampkarz z Golasowicami, a druga drużyna młodzika z Chybiem. Bilans tych meczów to 3 wygrane naszego zespołu.

Sobota – 04.05.2019 r.

ŻYWIEC: III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 4:1 (3:0) TS Czarni-Góral Żywiec

Gole: Kojma – 3, Niemczyk jedna

CKS Piast:Filipiak (75′ Rzymanek) – Pierzgalski (46′ Jeleń), Kawulok, Złotocha, Kochan – Waniński (60′ Kubicius), Koprek, Lipka, Niemczyk, Greń (65′ Szurman) – Kojma (75′ Gross)

Pomeczowa opinia trenera – Arkadiusz Wrzesiński: – Graliśmy dzisiaj z niewygodnym przeciwnikiem a jednocześnie liderem naszej ligi. Od początku meczu podeszliśmy wysokim pressingiem narzucając swój styl gry. Do 15 minuty powinniśmy wygrywać 3 – 0 . Nie wykorzystany karny , nie trafiamy do pustej bramki lub nie strzelamy z dogodnych pozycji. Dopiero bramka w 20 minucie przełamała naszą niemoc strzelecką. Pierwsza połowa zakończyła się 3-0. W drugiej połowie kontrolowaliśmy mecz stwarzając kolejne sytuacje. W ciągu tego meczu wykorzystaliśmy wszystkie zmiany a nasi zmiennicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Wielki szacunek dla drużyny Górala Żywiec za walkę do samego końca co zakończyło się strzeleniem przez nich bramki. Mecz kończy się naszą wygraną 4-1 i to cieszy lecz spokojnie podchodzimy do każdej wygranej ponieważ mecz meczowi nigdy równy. Gratuluje mojej drużynie postawy podczas dzisiejszego spotkania.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

CKS Piast 16:0 (8:0) MKS Promyk Golasowice

Gole: Szarzec – 5, Łukasz Fornal – 2, Worsztynowicz – 2, Wysocki – 2, Mokry – 2, Górniak, Szymanek, Fizek po jednej

CKS Piast: Fizek – Worsztynowicz, Pasztor, Czudek, Rafał Fornal, Górniak, Kajstura, Mokry, Szarzec, Szewczyk, Szymanek

Ławka: Rozenkiewicz, Jabłoński, Broda, Łukasz Fornal, Mendroch, Rybczyński, Wysocki

Pomeczowa opinia trenera – Artur Nowak: – Spotkanie pod zdecydowane dyktando Naszego zespołu, szkoda że przeciwnicy w tak prosty sposób odpuszczają z nami walkę, gratuluję chłopakom zwycięstwa.

Niedziela – 05.05.2019 r.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

Cukrownik Chybie 0:1 (0:1) CKS Piast II

CKS Piast: Sekuła – Bochenek, Plinta, Jacko, Klimosz, Piszczek, Favara, Kim, Klepacz, Czudek, Janik, Chlebek

Pomeczowa opinia trenera – Bartek Hanus: – Mecz wyrównany przez większość czasu toczony w środkowej części boiska, a wygranej przesądziła jedna strzelona bramka mimo okazji stworzonych z obu stron. Wygrana cieszy, ale zespół czeka jeszcze wiele pracy.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.