PODSUMOWANIE ROZGRYWEK SEZONU 2020/2021

Podsumowanie rozgrywek zakończonego już sezonu 2020/2021 w wykonaniu CKS Piast, w kategorii senior, junior, trampkarz, młodzik, orlik oraz żak. Był to udany sezon dla naszego Klubu 💛💙❤️
🔹 Drużyna seniorów z dorobkiem 50 punktów zdobyła mistrzostwo ligi i awansowała do okręgówki, dodatkowo posiadając zdecydowanie najlepszy bilans w grupie mistrzowskiej – 83 strzelone bramki, a straconych tylko 16! Warto odnotować, że nie przegraliśmy ani jednego spotkania w lidze!
🔹 W rozgrywkach młodzieżowych i dziecięcych w parze z rozwojem zawodników pojawiły się również dobre wyniki – juniorzy awansowali do 2 ligi wojewódzkiej, trampkarze zdobyli mistrzostwo ligi, pierwsza oraz druga drużyna młodzika zajęła trzecie miejsce, orliki drugie oraz szóste, natomiast nasi najmłodsi ligowi adepci, czyli żaki, zajęły drugie oraz piąte miejsce.
🔹 Cieszymy się przede wszystkim z rozwoju każdego zawodnika w naszym Klubie, którzy pod okiem naszej kadry szkoleniowej przyswajają to kolejne umiejętności piłkarskie, poprawne nawyki, taktykę gry, czy też takie aspekty jak zaangażowanie, gra fair play oraz systematyczność, w parze dodatkowo prezentując dobre wyniki sportowe.
📘 Garść statystyk:
– 161 rozegranych spotkań ligowych
– 959 zdobytych bramek (średnio na mecz 6 strzelonych goli przez naszych zawodników)
– 103 zwycięstwa, 6 remisów, 31 porażek
– najwięcej strzelonych goli w wykonaniu naszych drużyn: trampkarze – 202, orliki – 182, żaki – 117, juniorzy – 111
– najmniej straconych goli w wykonaniu naszych drużyn: trampkarze – 5, młodziki – 12, juniorzy – 12, seniorzy – 16
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za ten sezon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *