PODSUMOWANIE WEEKENDU 13-15.05

U10: CKS PIAST – BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
Orlik młodszy rozegrał sparing z Rekordem Bielsko-Biała. Zawodnicy wywiązali się ze wszystkich zadań postawionych na ten mecz. Bardzo dobre rozwiązywanie sytuacji 2v1 i 3v2 przyczyniło się do zdobycia wielu bramek przez naszą drużynę.
👥 Skład: Fita, Huta, Habarta, Łagowski, Ogierman, Parchański, Purszke, Seremak, Tomica, Widzykiewicz, Zielke
👤Trener: Dawid Ciok
 
U13: CKS PIAST 1:1 (0:0) KP BESKID SKOCZÓW
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zmierzyły się z Beskidem Skoczów. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Staraliśmy się dominować nad przeciwnikiem przy budowaniu gry i trzeba powiedzieć, że wychodziło nam to bardzo dobrze – nie mieliśmy problemów do przejścia, do budowania wysokiego i zakończenia tych akcji uderzeniami. Zdarzały się momenty, w których mieliśmy ciężko, w związku ze zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi przeciwnika. Do przerwy było 0:0, natomiast na początku drugiej połowy Beskid stworzył dwie, trzy groźne akcje, przy których dopisało nam szczęście. Bramkę przeciwnik zdobył po naszej stracie przy wyprowadzeniu piłki z własnej połowy. To nie załamało naszej drużyny, która pod koniec meczu strzeliła wyrównującego gola. Wynik końcowy 1:1.
🎯 Gol: Waniński
👥 Skład: Mienciel – Chłodek, Fita, Wojtas – Gross, Waniński – Rudziński, Janik, Bal oraz Kwiryński, Wisełka
👤Trener: Dawid Ciok
 
U13: GKS KACZYCE 2:10 (1:4) CKS PIAST II
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej na wyjeździe zagrały z GKS Kaczyce. Zawodnicy realizowali zadanie w zakresie obrony wysokiej i momentu straty piłki, z której w 100% się wywiązali. Dołożyliśmy do tego skuteczne działania w ataku, zdobywając kilka goli. Transport na mecz wyjazdowy odbył się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.
🎯 Gole: Janik – 2, Waniński – 2, Kwiryński – 2, Rudziński, Mienciel, Śliwka, Bal
👥 Skład: Ślęczka – Fryda, Mienciel, Wisełka – Bal, Waniński – Rudziński, Janik, Kwiryński oraz Badura, Cudo, Śliwka
👤Trener: Dawid Ciok
 
U15: BBTS PODBESKIDZIE 3:1 (2:1) CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA C1
Trampkarze kolejny swój mecz ligowy rozegrali na wyjeździe z liderem w tabeli Podbeskidziem. Przeciwnik grał bardzo dużo piłek za linię obrony i w ten sposób straciliśmy wszystkie 3 bramki. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy zdobyć więcej niż jedną bramkę. Cieszy ponownie duże zaangażowanie i determinacja na boisku. Z każdym kolejnym spotkaniem jest co raz lepsza organizacja naszej gry. Brawa dla drużyny za odważną grę na boisku lidera. Transport na mecz wyjazdowy odbył się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.
🎯 Gol: Nowak
👥 Skład: Kobiela – Janik, Plinta, Dąbek, Kempa – Lipka, Byrski, Majka, Stępień – Burawa, Nowak oraz Guzik, Huta, Kuchejda, Radzik
👤Trener: Dawid Ciok
 
U19: CKS PIAST 1:1 (0:1) LKS VICTORIA HAŻLACH
II LIGA WOJEWÓDZKA A1
Kolejny mecz, w którym brakuje nam przede wszystkim skuteczności. Bardzo cieszy fakt, że piłkarsko wyglądaliśmy dzisiaj bardzo dobrze i przez cały mecz byliśmy stroną dominującą oraz to, że stworzyliśmy mnóstwo okazji do zdobycia gola. Tylko ta nasza skuteczność…
🎯 Gol: Kaczmarczyk
👥 Skład: Fizek, Plinta Dawid, Fornal R., Fornal Ł., Pierzgalski, Broda, Jackson, Greń, Górniak, Szurman, Piwko
👥 Rezerwowi: Plinta Daniel, Kaczmarczyk, Chlebek, Parchański, Kurpanik, Rozenkiewicz
👤Trener: Daniel Flejszman
 
SENIOR: CKS PIAST 2:0 KOSZARAWA ŻYWIEC
LIGA OKRĘGOWA SKOCZOWSKO-ŻYWIECKA
🎯 Gol: Jakub Jeleń 10′, 37′
👥 Skład: Szymon Wawrzyczek, Patryk Skakuj, Andrzej Stokłosa, Marcin Cieślar, Konrad Michalski, Tomasz Szyper, Michał Volkmer, Filip Wałga, Jakub Węglorz, Ireneusz Jeleń, Jakub Jeleń.
👥 Rezerwowi: Mateusz Tokarczyk. Patryk Fatalski, Paweł Seremak, Michał Górniak,  Alan Szurman, Marcel Kojma, Wojciech Waliczek
👤Trener: Kamil Sornat
 
Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.
Wsparcie Seniorów:
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.