PODSUMOWANIE WEEKENDU 20-22.05

U8: TURNIEJ TOWARZYSKI
W sobotę rocznik 2014 wziął udział w turnieju organizowanym przez Beskid Skoczów. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn. Fantastyczny turniej, w którym padło wiele goli oraz widzieliśmy mnóstwo zaangażowania i radości z gry.
👥 Skład: Artur Moskal, Dawid Glajc, Ryszard Kamiński, Maksymilian Kopik, Krystian Rudzki, Bartłomiej Smoleń, Igor Radzik, Mateusz Purszke, Mateusz Szotek, Filip Jeleń, Jakub Walica, Wojciech Karolczuk
👤Trenerzy: Daniel Flejszman, Bartosz Piksa

U10: CKS PIAST – UKS CIESZYN
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3
Rocznik 2012 „Pod Wałką” zmierzył się w lidze orlika starszego z UKS Cieszyn. W pierwszej połowie nie udawało nam się w stu procentach realizować zadań na to spotkanie, przez co przeciwnik miał miejsce na przeprowadzanie kontrataków. W drugiej połowie już kompletna dominacja naszej drużyny, udokumentowana golami. Na pewno bramek mogliśmy dzisiaj zdobyć zdecydowanie więcej, jednak byliśmy bardzo nieskuteczni, a i również zdarzały się sytuacje, w których zamiast wcześniej uderzać, to chcieliśmy wejść z piłką do bramki. Ostatecznie zdobywamy kilka goli więcej od przeciwnika.
👥 Skład: Kołodziej – Łagowski, Ogierman – Fita – Parchański, Węglorz, Zielke oraz Habarta, Kobiela, Purszke, Wakuła
👤Trener: Dawid Ciok

U11: CKS PIAST – MKP BRENNA-GÓRKI
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1
Kolejne znakomite zawody rozegrała nasza drużyna Orlików Starszych na trawiastych boiskach „Pod Wałką” z Brenną. Dużo kreatywnej oraz kombinacyjnej gry zaowocowało licznymi sytuacjami podbramkowymi, co przełożyło się na kolejne trafienia.
👥 Skład: Pustówka – Żur, Jocz – Kavouras, Zarzycki, Stanek – Warzybok oraz Hanzel, Pluta, Szurman, Sobel, Prószkowska
👤Trener: Tomasz Piwko

U13: LKS WISŁA STRUMIEŃ 1:4 (0:2) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z Wisłą Strumień. Przeciwnik stworzył nam dzisiaj trudne warunki. W pierwszej połowie mieliśmy problem z tworzeniem sytuacji bramkowych, mimo to zdobywamy dwa gole. Po przerwie byliśmy zdecydowanie bardziej aktywni w budowaniu gry i stworzyliśmy kilka niezłych sytuacji, po których dołożyliśmy dwa kolejne trafienia. Wynik końcowy 4:1 dla CKS-u.
🎯 Gole: Janik – 3, Isztok
👥 Skład: Mienciel – Isztok, Fita, Wojtas – Gross, Waniński – Rudziński, Janik, Chłodek oraz Gawęda, Wisełka

U13: CKS PIAST II 3:2 (0:1) LKS TEMPO PUŃCÓW
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zagrały z LKS Tempo Puńców. Festiwal niewykorzystanych sytuacji, przez co do samego końca były sportowe emocje. Ostatecznie wygrywamy 3:2.
🎯 Gole: Waniński, Rudziński, Janik
👥 Skład: Skowron – Wisełka, Fita, Wojtas – Waniński, Gawęda – Rudziński, Janik, Kwiryński oraz Ślęczka, Cudo, Mienciel, Mikrut, Śliwka

U15: BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 4:0 (0:0) CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA C1
W ramach II ligi wojewódzkiej, trampkarze na wyjeździe zmierzyli się z Rekordem Bielsko-Biała. Przeciwnicy byli stroną dominującą i udokumentowali to w drugiej połowie. Niestety nasza drużyna po przerwie straciła aż 4 bramki i musimy zaakceptować wysoką porażkę.
👥 Skład: Kobiela – Lipka, Plinta, Dąbek, Kempa – Guzik, Byrski, Huta, Janik – Burawa, Nowak oraz Kuchejda, Stępień, Radzik
👤Kierownik: Jacek Plinta

U19: GÓRAL ŻYWIEC 7:3 CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA A1
Mecz zaczęliśmy najlepiej jak można, ponieważ już po kilku minutach prowadziliśmy 2-0. Niestety, w bardzo dziwnych okolicznościach zaczęliśmy tracić bramki, przez co na przerwę schodziliśmy przegrywając 4-2. W drugiej połowie staraliśmy się odrabiać straty, graliśmy wyżej, niestety przeciwnik to wykorzystał grając długimi piłkami za naszą linię obrony, które wykorzystywał bardzo szybki skrzydłowy.
🎯 Gole: Piwko – 2, Broda
👥 Skład: Plinta Daniel, Fornal Rafał, Plinta Dawid, Kaczmarczyk, Broda, Szurman, Szarzec, Górniak, Piwko, Greń
👥 Rezerwowi: Fizek, Fornal Łukasz, Rozenkiewicz, Chlebek, Molasy, Jackson, Parchański
👤Trener: Daniel Flejszman

SENIOR: LKS WISŁA STRUMIEŃ 1-3 (1:0) CKS PIAST