PODSUMOWANIE WEEKENDU 22-24.04

U13: CKS PIAST II 8:0 (4:0) LKS Pogórze
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” rozegrały spotkanie z LKS Pogórze. Mimo pewnego prowadzenia w pierwszej połowie nie wyglądaliśmy najlepiej, szczególnie w fazie budowania. Po przerwie było zdecydowanie lepiej i po raz kolejny dołożyliśmy cztery trafienia, wygrywając mecz 8:0.
👥 Skład: Skowron – Wisełka, Fita, Tomiczek – Waniński, Gross – Wojtas, Kwiryński, Rudziński oraz Ślęczka, Śliwka, Mikrut, Cudo, Fryda, Badura
👤Trener: Dawid Ciok

U9: UKS CIESZYN – CKS PIAST
SKOCZÓW F1 ŻAK – GRUPA 1
W piątek żak starszy rozegrał mecz z UKS Cieszyn. Nasza drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się w tym spotkaniu. Dzięki dużej liczbie wygranych pojedynków jeden na jeden można było zobaczyć sporą ilość zdobytych bramek.
👥 Skład: Górniok Ksawery, Jeleń Filip, Kaczmarek Michał, Ptak Daniel, Volkmer Tymoteusz, Polak Ludwik, Matuszek Krzysztof, Paruzel Tomasz, Socha Marcin, Kubicius Konrad, Szajter Kacper, Guzdek Natalia.
👤Trenerzy: Maciej Pieczonka, Michał Gawlas

U10: CKS PIAST – KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE
Orlik młodszy rozegrał na dwóch boiskach równocześnie sparing ze Spójnią Zebrzydowice. Bardzo dobra gra w naszym wykonaniu na obu boiskach, wszystkie cele zrealizowane, a dodatkowo na obu boiskach więcej goli zdobyli nasi chłopcy.
👥 Skład: Fita, Huta, Kobiela, Koczuba, Kołodziej, Lipowski, Łagowski, Nowak, Ogierman, Parchański, Purszke, Seremak, Tomica, Węglorz, Widzykiewicz, Zielke

U8: TOWARZYSKIE GRANIE
W sobotę drużyna rocznika 2014 uczestniczyła w turnieju rozgrywanym na boisku pod Wałką w Cieszynie. W imprezie wzięło udział pięć zespołów tj.: Beskid Skoczów, MIWO Sport, Level Sport Strumień, Tempo Puńców oraz nasz CKS. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, a ich zaangażowanie było na najwyższym poziomie. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, gdyż podstawowym celem turnieju była dobra zabawa oraz uśmiech na twarzach wszystkich młodych piłkarzy.
👥 Skład: Maksymilian Kopik, Igor Radzik, Bartłomiej Smoleń, Kajetan Kania, Mikołaj Pachuła, Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Mateusz Szotek, Ryszard Kamiński, Miłosz Czech, Nikodem Wantoła, Filip Jeleń, Dawid Glajc, Krystian Rudzki, Jakub Walica, Ksawery Cholewa, Jakub Froncek, Adam Milewski, Wojciech Karolczuk.
👤Trenerzy: Daniel Flejszman, Bartosz Piksa

SENIOR: CKS PIAST 1:2 (0:0) LKS PODHALNKA MILÓWKA
W sobotnie popołudnie nasi seniorzy rozegrali 20 kolejkę ligi okręgowej goszcząc u siebie drużynę LKS PODHALANKA MILÓWKA z którą przegrali 1:2. Bramkę dla naszych w 83 minucie strzelił Ireneusz Jeleń.
👤Trener: Kamil Sornat

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.