PODSUMOWANIE WEEKENDU 3-5.06

U13: LKS OLZA POGWIZDÓW 0:1 (0:1) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z liderem w tabeli Olzą Pogwizdów. Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy dominować, odbierać wysoko piłkę, tworzyć przewagę pozycyjną i wszystko to udało nam się zrealizować. Ostatecznie o naszym zwycięstwie zdecydowała jedna bramka, którą zdobyliśmy w 1 połowie. Sytuacji strzeleckich stworzyliśmy sporo, jednak świetne interwencje bramkarza gospodarzy uniemożliwiały nam zdobycie kolejnych bramek. Transport na mecz odbył się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.

🎯 Gol: Waniński
👥 Skład: Mienciel – Isztok, Fita, Wojtas – Gross, Waniński – Rudziński, Janik, Chłodek oraz Bal, Wisełka
👤Trener: Dawid Ciok

U9: CKS PIAST – LUKAM SKOCZÓW
SKOCZÓW F1 ŻAK GRUPA 1

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu całej drużyny, nasza zdecydowana, otwarta gra przyniosła sporo emocji i bramek.
👥 Skład: Kacper Szajter, Daniel Ptak, Antoni Sembol, Volkmer Tymoteusz, Filip Jeleń, Matuszek Krzysztof, Ksawery Górniok, Michał Kaczmarek, Ludwik Polak, Tomasz Paruzel
👤Trener: Maciej Pieczonka

U9: CKS PIAST – MKP BRENNA-GÓRKI
SKOCZÓW F1 ŻAK GRUPA 2

Środowy mecz ligowy żaka starszego był jak wycieczka na kolejkę górską. Raz na dole, raz u góry, czyli na początku dużo niecelnych podań, zbyt wolne podejmowanie decyzji przeplatane składnymi akacjami. W drugiej połowie wyciągnięte wnioski i zdecydowanie lepsza gra pozwoliła cieszyć się po ostatnim gwizdku.

👥 Skład: Socha Marcin, Guzdek Natalia, Słama Oskar, Łagowski Michał, Szarzec Jan, Sulich Mikołaj, Wolny Tymoteusz, Stekla Jan, Sitek Artur, Dąbek Cezary
👤Trener: Michał Gawlas

U8: CKS PIAST – UKS CIESZYN

Rocznik 2014 rozegrał wczoraj sparing z UKS Cieszyn. Fantastyczny mecz z obu stron, wiele goli, mnóstwo zaangażowania i radości z gry.

👥 Skład: Ksawery Cholewa, Dawid Glajc, Maksymilian Kopik, Adam Milewski, Mikołaj Pachuła, Mateusz Purszke, Krysian Rudzki, Bartłomiej Smoleń, Borys Tarnowski, Kajetan Kania, Maksymilian Czauderna, Wojciech Karolczuk, Mateusz Szotek, Filip Jeleń, Miłosz Czech, Mateusz Owczarzy, Jakub Froncek, Ryszard Kamiński.
👤Trenerzy: Daniel Flejszman i Bartosz Piksa

U15: RKP ROW RYBNIK 2:1 (0:0) CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA C1

W ramach II ligi wojewódzkiej, trampkarze na wyjeździe zmierzyli się z RKP ROW Rybnik. Od początku wiedzieliśmy, że czeka nas dzisiaj trudne zadanie, ponieważ mieliśmy ogromne braki kadrowe i pojechało nas tylko 11 na mecz. Chłopcy pokazali ogromną determinację i wolę walki. Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie rywale wyszli na prowadzenie. Chwilę później w skutek kontuzji tracimy zawodnika i gramy w 10-ciu. Mimo to drużyna nie poddała się i po paru minutach zdobywamy bramkę wyrównującą po rzucie karnym. W 79 minucie nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam z bramkarzem i minutę później rywal strzela zwycięskiego gola. W doliczonym czasie próbowaliśmy odrobić straty, jednak przeciwnicy skutecznie spisywali się w obronie. Pomimo porażki ogromne brawa dla drużyny za ten mecz, wszyscy dali dzisiaj z siebie 100% i przy wielu przeciwnościach losu pokazaliśmy, że drzemie w nas dużo pozytywnej energii – wielka duma z postawy chłopców. Za tydzień w niedzielę rozegramy ostatnie spotkanie ligowe o godzinie 17:00 z Lukamem Skoczów. Transport na mecz odbył się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.

🎯 Gol: Nowak
👥 Skład: Kobiela – Huta, Plinta, Byrski, Janik – Guzik, Habarta, Majka, Kryska – Waniński, Nowak

U13: CKS PIAST 5:4 (1:3) UKS CIESZYN

Młodziki w ramach ostatniej kolejki III ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zmierzyły się z UKS Cieszyn. Bardzo emocjonujące widowisko, na które wpłynęła nasza słaba dyspozycja w 1 połowie i pozwolenie rywalom na strzelenie 3 goli. Po wskazówkach w przerwie ruszyliśmy do odrabiania strat i to nam się udało. Pochwalić należy drużynę za powrót z wyniku 0:3 do 5:4 bo nie jest to łatwe zadanie.

🎯 Gole: Waniński – 3, Rudziński, samobój

U13: CKS PIAST II 1:0 (1:0) KP BESKID II SKOCZÓW
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zagrały z Beskidem II Skoczów. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Staraliśmy się cierpliwie i konsekwentnie budować grę z przeniesieniem ciężaru gry w boczne sektory i to nam się udawało. O zwycięstwie nad rywalem zdecydowała jedna bramka zdobyta w pierwszej połowie spotkania.

🎯 Gol: Śliwka
👥 Skład: Ślęczka – Wisełka, Śliwka, Skowron – Bal, Fryda – Gawęda, Mienciel, Gałuszka oraz Badura

U19: TS PODBESKIDZIE II 4:1 CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA A1

Gra lepsza od wyniku końcowego – tak można w skrócie opisać ten mecz. Mieliśmy swój plan na spotkanie i staraliśmy się go realizować, natomiast popełniliśmy błędy w obronie, których popełniać nie można, a szczególnie w meczu z takim rywalem jak Podbeskidzie. Cieszy fakt, że chłopaki nie zawiesili głów i w drugiej połowie udało nam się przejąć inicjatywę, dokumentując to zdobyciem bramki. Traktuję ten mecz jako cenną lekcję, z której pozostaje nam wyciągnąć wnioski! Transport na spotkanie odbyło się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.

🎯 Gol: Jackson
👥 Skład: Fizek, Fornal Rafał, Plinta Dawid, Kaczmarczyk, Pierzgalski, Jackson, Szarzec, Broda, Górniak, Piwko, Szurman
👥 Rezerwowi: Plinta Daniel, Fornal Łukasz, Molasy, Kurpanik, Rozenkiewicz, Chlebek, Parchański
👤Trener: Daniel Flejszman

SENIOR: TEMPO PUŃCÓW 6:1 (5:1) CKS PIAST