PODSUMOWANIE WEEKENDU 6-8.05

U13: CKS PIAST 3:2 (1:2) LKS OLZA POGWIZDÓW
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zmierzyły się z Olzą Pogwizdów. Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, popełnialiśmy dużo prostych błędów i swoimi decyzjami w fazie atakowania napędzaliśmy kontry przeciwnika szczególnie w pierwszej połowie, po której przegrywaliśmy 1:2. Po przerwie stworzyliśmy wiele sytuacji strzeleckich i 2 z nich udało nam się zamienić na bramki. Trzeba oddać przeciwnikowi dużą wolę walki, w sytuacji, w której dzisiaj się znalazł. Ostatecznie wygrywamy mecz 3:2.
🎯 Gole: Gross, Waniński, Fita
👥 Skład: Mienciel – Isztok, Fita, Wojtas – Gross, Waniński – Rudziński, Janik, Chłodek oraz Tomiczek
👤Trener: Dawid Ciok

U13: CKS PIAST II 4:2 (2:2) RKS CUKROWNIK CHYBIE
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW
Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej „Pod Wałką” zmierzyły się z Cukrownikiem Chybie. Bardzo ofensywny mecz z obu stron. Do przerwy obie drużyny strzeliły po dwie bramki. W drugiej połowie strzelał już tylko nasz zespół, dzięki czemu odnieśliśmy zwycięstwo 4:2.
🎯 Gole: Gross – 2, Janik, Cudo
👥 Skład: Skowron – Wisełka, Fita, Tomiczek – Gross, Bal – Isztok, Janik, Mikrut oraz Badura, Cudo, Fryda, Śliwka

U11: APN GÓRAL ISTEBNA – CKS PIAST
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1
W sobotnie popołudnie na orliku w Istebnej rozgrywamy kolejny mecz ligowy z APN Góral Istebna. Spotkanie mogło się podobać ze względu na tempo gry oraz na dużo liczbę stworzonych sytuacji bramkowych z obu stron. Transport na mecz wyjazdowy odbył się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.
👥 Skład: Hanzel – Żur, Jocz – Fita, Zarzycki, Warzybok – Sikora oraz Węglorz, Prószkowska.
👤Trener: Tomasz Piwko

U19: CKS PIAST 1:2 GLKS WILKOWICE
II LIGA WOJEWÓDZKA A1
Juniorzy w ciągu 3 dni rozegrali 2 mecze ligowe. Najpierw „Pod Wałką” podejmowaliśmy z GLKS Wilkowice. Niestety w tym meczu przegrywamy jedną bramką. W drugim spotkaniu na wyjeździe zmierzyliśmy się z BKS-em Bielsko-Biała, z którym zwyciężamy 3:2. Transport na mecz wyjazdowy odbył się z niezawodnym 7 BIEG PIOTR Żaczkiewicz.
🎯 Gol: Piwko
👥 Skład: Fizek, Fornal, Szurman, Plinta Dawid, Pierzgalski, Broda, Jackson, Greń, Górniak, Rozenkiewicz, Piwko
👥 Rezerwowi: Plinta Daniel, Kołodziej, Molasy, Parchanski, Kaczmarczyk
👤Trener: Daniel Flejszman

U19: BKS BIELSKO-BIAŁA 2:3 CKS PIAST
🎯 Gole: Szurman, Pierzgalski, Kurpanik
👥 Skład: Plinta Daniel, Plinta Dawid, Fornal R., Fornal Ł., Pierzgalski, Broda, Szurman, Greń, Molasy, Górniak, Piwko
👥 Rezerwowi: Fizek, Kaczmarczyk, Rozenkiewicz, Jackson, Kurpanik, Chlebek

SENIOR: BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 6:2 CKS PIAST
W sobotnie popołudnie nasi seniorzy rozegrali 23 kolejkę ligi okręgowej z liderem Błyskawica Drogomyśl którą przegrali 6:2.
🎯 Gol: J. Jeleń 44′ (k.), J. Jeleń 46′
👥 Skład: Szymon Wawrzyczek, Patryk Skakuj, Andrzej Stokłosa, Marcin Cieślar, Konrad Michalski, Marcel Kojma, Michał Volkmer, Filip Wałga, Jakub Węglorz, Ireneusz Jeleń, Jakub Jeleń
👥 Rezerwowi: Mateusz Tokarczyk, Patryk Fatalski, Paweł Seremak, Michał Górniak, Tomasz Szyper, Paweł Krzempek, Kamil Sikora
👤Trener: Kamil Sornat

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.