RAPORT LIGOWY #2/22

U13: UKS CIESZYN 1:3 (0:1) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z UKS Cieszyn. Od samego początku byliśmy stroną dominującą. Zawodnicy wykonali dobrą pracę w ataku pozycyjnym, budując akcje cierpliwie od tyłu. Bardzo dobrze wykorzystywaliśmy też boczne sektory boiska. Stworzyliśmy przez to wiele sytuacji strzeleckich, jednak tylko trzy z nich zamieniliśmy na bramki. Funkcjonowaliśmy dobrze w obszarze obrony wysokiej oraz cofania w przypadku piłek za linię obrony. Ostatecznie wygrywamy mecz 3:1.
🎯 Gole: Janik, Gawęda, Rudziński
👥 Skład: Mienciel – Warzybok, Janik, Fita – Gawęda, Zarzycki – Rudziński, Mikrut, Kavouras oraz Pustówka, Bal, Ogierman, Węglorz
👤Trener: Dawid Ciok

U15: CKS PIAST 19:0 (7:0) LKS OCHABY
III LIGA WOJEWÓDZKA C1 – PODOKRĘG SKOCZÓW

Mecz toczył się na połowie przeciwnika. Nasza drużyna miała okazję popracować w ataku pozycyjnym, w którym stworzyliśmy dużo sytuacji strzeleckich i zamieniliśmy je na gole.
🎯 Gole: Kryska – 5, Lipka – 3, Majka – 2, Huta – 2, Kuchejda – 2, Habarta, Stępień, Gross, Śliwka, Czapla
👥 Skład: Guzik – Kempa, Huta, Majka, Wojtas – Waniński, Radzik – Kuchejda, Habarta, Lipka – Kryska oraz Chłodek, Czapla, Gross, Isztok, Stępień, Śmieja, Śliwka

U19: CKS PIAST 3:0 w.o. KOSZARAWA ŻYWIEC
II LIGA WOJEWÓDZKA A1 GRUPA POŁUDNIOWA

W związku z wieloma nieobecnościami zespół gości nie stawił się na zawody i mecz został zweryfikowany jako walkower dla naszej drużyny.
👥 Skład: Burawa, Byrski, Dąbek, Fizek, Fornal Rafał, Fornal Łukasz, Jakóbiec, Kaczmarczyk, Kurpanik, Molasy, Parchański, Plinta Daniel, Plinta Dominik, Rozenkiewicz, Chlebek
👤Trener: Daniel Flejszman

U13: CKS PIAST II 2:3 (2:1) KP BESKID II SKOCZÓW
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 – PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej Pod Wałką zagrały z Beskidem II Skoczów. Pod względem organizacji gry nasz najlepszy mecz w 4 lidze. Szczególnie w pierwszej połowie dominacja naszego zespołu i dużo sytuacji strzeleckich. Niestety byliśmy bardzo nieskuteczni i popełniliśmy duże błędy w obronie w drugiej połowie. To spowodowało, iż mimo dobrego spotkania, nie udało nam się zwyciężyć.
🎯 Gole: Sikora, Stanek
👥 Skład: Ślęczka – Żur, Pustówka, Gałuszka – Sikora, Prószkowska – Skakuj, Sędzik, Cytarzyński oraz Hanzel, Gabzdyl, Stanek

U7: KP BESKID SKOCZÓW – CKS PIAST
Grupa Skrzata Starszego (rocznik 2016) rozegrała mecz towarzyski z Beskidem Skoczów ⚽️❤️⚽️❤️
👤Trenerzy: Marcin Misztal, Bartosz Piksa

SENIOR: Liga okręgowa Skoczowsko-Żywiecka
CKS Piast 4:1 Spójnia Zebrzydowice
👥 Skład: Roman Nalepa, Patryk Skakuj, Michał Volkmer, Wojciech Kołek, Tomasz Szyper, Ireneusz Jeleń, Jakub Jeleń, Filip Wałga, Kamil Gabryś, Michał Greń, Tomáš Bulawa
👥 Rezerwowi: Damian Ferfecki, Patryk Fatalski, Paweł Seremak, Jakub Węglorz, Zbigniew Kupczok, Paweł Krzempek, Marcin Greń
👤Trener: Kamil Sornat
🎯 Gol: J. Jeleń 59′, F. Wałga 77′, I. Jeleń 84′, J. Jeleń 88′

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.