SENIORZY CKS PIAST wygrywają z LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE

W skrócie można opowiedzieć sobotni mecz, bardzo trzymający w napięciu, akcja za akcją, bramka za bramką, cios za ciosem. Pierwsza bramka padła w 31 minucie na niekorzyść CKSu, ale już w 40 minucie po golu Grzegorza Niemczyka wyrównaliśmy na 1:1. Druga połowa znowu cios w CKS Piast i przegrywamy 2:1, LKS Spójnia jednak nie cieszyła się zbyt długo, bo Irek Jeleń strzela gola i mamy 2:2.

Ktoś jednak musi wygrać ten mecz, lecz kolejny cios znów przyjmuje CKS i przegrywa 3:2, ale Irek Jeleń kolejny raz ukazuje swoją determinację i ponownie wyrównuje na 3:3. Końcówka meczu coraz bliżej i naszą przewagę pokazuje Robert Szeląg strzelając czwartego gola w 79 minucie, wisienkę na torcie jednak stawia Grzegorz Niemczyk strzelając piątego gola w 85 minucie pieczętując nasze zwycięstwo. Kilka minut później gwizdek sędziego kończy spotkanie i CKS Piast wygrywa 5:3.

Warto przedstawić postać Grzegorza Niemczyka, debiutującego juniora grającego już od początku istnienia CKS Piast, młody i ambitny, nie boi się ciężkiej pracy. Strzelając 2 bramki w tym meczu pokazuje i potwierdza jego zaangażowanie i ciężką pracę od początku kariery. Brawo Grzegorz Niemczyk, to był wspaniały występ potwierdzony oklaskami kibiców.

Skład wyjściowy:
Tokarczyk Mateusz, Piksa Bartosz, Cieślar Marcin, Kubaczka Wojciech, Tolasz Szymon, Krzempek Paweł, Pieczonka Maciej, Niemczyk Grzegorz, Golec Łukasz, Flejszman Daniel, Jeleń Ireneusz
Skład rezerwowy:
65′ Skrzypoń Piotr
86′ Pasterny Artur
89′ Ciok Dawid
44′ Szeląg Robert
60′ Wisła Łukasz
Szurman Samuel

Bramki:

40′ Niemczyk Grzegorz

59′ Jeleń Ireneusz

77′ Jeleń Ireneusz

79′ Szeląg Robert

85′ Niemczyk Grzegorz