SPARINGOWY WEEKEND GRUP MŁODZIEŻOWYCH

MŁODZIK rozegrał sparing z Wisłą Strumień.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, rywalizując po godzinie na hali w Strumieniu. Obie grupy wygrały swoje mecze realizując szereg założeń i działań, nad którymi pracowaliśmy na treningach w minionym tygodniu.
Skład I: Guzik, Lipka, Fita, Habarta, Kryska, Chłodek, Wojtas, Janik, Kuchejda
Skład II: Kępińska, Majka, Isztok, Kwiryński, Woźniak, Walica, Śliwka, Gross, Kania, Stopa
Trener: Ciok Dawid
 
JUNIOR rozegrał w Zabrzu mecz kontrolny z tamtejszym Gwarkiem.
Ze względu na obfite opady śniegu, warunki do gry były bardzo ciężkie, w wielu akcjach główną rolę często odgrywał przypadek.
Mecz zakończył się wynikiem 5-2 dla gospodarzy. Mimo porażki, nasz zespół pokazał się z niezłej strony na tle mocnego rywala.
Skład: Fizek, Szurman, Pierzgalski, Kajstura, Kawulok, Wałga, Koprek, Niemczyk, Greń, Kojma, Jeleń, Broda, Rybczyński, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Wojciechowski, Waniński, Górniak, Kubicius
Bramki: Jeleń x2
Trener: Daniel Flejszman
 
TRAMPKARZE w Żorach rozegarali sparing z MKS Żory. Zawodnicy konsekwentnie realizowali zadania na to spotkanie, starając się wdrożyć aspekty taktyczne, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie na treningach. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla naszej drużyny.
Skład: Kobiela – Ogierman, Plinta, Bochenek, Janik – Byrski, Jackson – Klepacz, Parchański, Czudek – Rozenkiewicz oraz Chlebek, Kołodziej, Nowak, Piszczek
Strzelcy goli: Rozenkiewicz – 3, Klepacz, Parchański, Kołodziej, Piszczek po jednej
Trener: Ciok Dawid
 
ŻAK MŁODSZY rozegrał w Cieszynie sparing z FP Jasienica. W meczu nie zabrakło zaangażowania w obu drużynach oraz przede wszystkim goli, których zdobyliśmy naprawdę sporo. Dziękujemy za przyjazd drużynie z Jasienicy i rozegranie sparingu w duchu fair play.
Skład: Brudny, Socha, Szajter, Szarzec, Stekla, Kubicius, Worek, Przybył, Duda, Osiński, Wolny, Paruzel, Górniok
Trenerzy: Pieczonka Maciej i Gawlas Michał
 
Bardzo wartościowe sparingi rozegrały także nasze drużyny rocznika 2011 oraz 2008/2009. Na hali SP7 w Cieszynie Orlik młodszy podejmował MKP Brenną, a grupa Młodzika grała z LKSem Pogórze. 
ORLIK MŁODSZY 
Skład: Antonina Żur, Patryk Zarzycki, Ksawery Warzybok, Daniel Jocz, Nikodem Gabzdyl, Bartosz Hanzel, Alex Kavouras, Milan Cytarzyński, Marek Wójcik, Jakub Sikora, Damian Sobel, Marcel Morys
Trener: Piwko Tomasz
MŁODZIK 
Skład: Kępińska, Waniński, Wałach, Majka, Staniek, Isztok, Kwiryński, Walica, Śliwka, Kubaczka, Woźniak, Kantor, Kania
Trener: Piwko Tomasz
 
MŁODZIK również pojechał do Katowic, gdzie zmierzył się z tamtejszym GKS Katowice. Bardzo szybkie tempo, mnóstwo dobrej gry, wiele sytuacji strzeleckich – to wszystko cechowało dzisiejsze spotkanie. Nasza drużyna pokazała się z jak najlepszej strony grając bardzo odważnie i chcąc cały czas atakować na bramkę przeciwnika. Ostatecznie ponad półtoragodzinny mecz kończy się remisem 4:4. 
GKS Katowice 4:4 (0:1, 1:0, 3:3) CKS Piast
Gole: Nowak – 2, Lipka, Radzik po jednej
Skład: Guzik – Lipka, Huta, Fita – Habarta, Janik – Kuchejda, Kryska, Chłodek oraz Kępińska, Nowak, Radzik, Wojtas
Trener: Ciok Dawid
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *