WEEKENDOWE ZMAGANIA MŁODZIEŻY

W sobotę w ramach II ligi wojewódzkiej juniorzy rozegrali spotkanie z Wilkowicami na sztucznym boisku w Szczyrku. Małe boisko przeszkadzało w grze obu drużynom, jednak nie brakowało emocji i wynik końcowy to 2:2. Tego samego dnia w ramach III ligi wojewódzkiej młodziki na boisku sztucznym w Ustroniu zmierzyły się z tamtejszą Kuźnią. Bardzo dobra nasza gra w pierwszej połowie szczególnie w budowaniu gry od niskiej do średniej strefy, zdecydowanie słabsza druga, natomiast wynik nie był dla nas łaskawy, gdyż przeciwnicy trzykrotnie zdobyli bramki po uderzeniach z dystansu oraz jedną po zamieszaniu w polu karnym. My nie byliśmy w stanie odpowiedzieć żadnym trafieniem – albo podejmowaliśmy w strefie wysokiej błędne decyzje, albo bramkarz gospodarzy bardzo dobrze wywiązywał się ze swojej roli. W niedzielę w ramach IV ligi młodziki rozegrały mecz z LKS Pogórze. Przeciwnicy maksymalnie wykorzystywali każdy nasz błąd w ataku pozycyjnym i po skutecznych kontrach zdobyli 3 bramki. Nasz zespół pomimo wielu sytuacji w drugiej połowie potrafił zaskoczyć przeciwników tylko dwa razy i wynikiem 2:3 zakończyło się to spotkanie.