Wygrana z LKS Rudnik

Zdecydowaną wygraną zakończył się wyjazdowy mecz z LKS Rudnik, w którym Ireneusz Jeleń strzelił aż 6 bramek. Początek meczu jednak nie zapowiadał się, że CKS Piast wygra ten mecz, aż takim bilansem bramek. LKS Rudnik już w pierwszej minucie strzelił bramkę i wyszedł na prowadzenie, lecz 10 minut później Irek odegrał się i strzelił gola wyrównującego. Kolejnego Irek strzelił w 34 minucie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla CKSu. Druga połowa meczu to już wyglądała jak ostrzał dział artyleryjskich w wykonaniu Irka Jelenia, kolejne 4 gole w jego wykonaniu przypieczętowały przewagę naszych seniorów. Mimo wszystko LKS Rudnik również dawał z siebie wszystko i nie odpuszczał stwarzając  do końca zagrożenie dla bramki CKSu, gdzie w 73 minucie udało się zdobyć drugą bramkę dla Rudnika. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:2 dla CKS Piast. Patrząc na wiadomości internetowe dzień po meczu widać, że Irek wzbudził zainteresowanie wśród komentatorów sportowych strzelając 6 packa.