Wyjazdowe zwycięstwo z Iskrzyczynem

W dniu 20.09.2020 nasza drużyna zdobyła kolejne 3 punkty, tym razem w meczu wyjazdowym pokonując Iskrę Iskrzyczyn 3:8.

Już w 9 minucie bramkę otwierającą spotkanie zdobył Jakub Węglorz. Po kolejnych 5 minutach drużyna z Cieszyna prowadziła 2:0, a na listę strzelców wpisał się Jakub Jeleń. W 26 minucie po faulu w polu karnym zawodnik drużyny gospodarzy Marcin Szymala pewnie strzelając z 11 metrów zdobył bramkę kontaktową. Po pierwszych 45 minutach zespół Arkadiusza Wrzesińskiego schodził do szatni z przewagą dwóch bramek (2:4). W drugiej części spotkania nasi zawodnicy pokonywali bramkarza gospodarzy jeszcze 4-krotnie. Zespół z Iskrzyczyna swoją trzecią i zarazem ostatnią bramkę zdobył w 66 minucie po strzale Kamila Brzózki. Nasza drużyna po 9 kolejkach zajmuje miejsce wicelidera z dorobkiem 20 punktów. Już w przyszłą niedzielę (27.09.2020) o godzinie 16:00 CKS Piast w meczu wyjazdowym zmierzy się z LKS Kończyce Małe.

LKS Iskra Iskrzyczyn 3:8 (2:4) CKS Piast

Strzelcy bramek: 9′ Węglorz Jakub, 14′ Jeleń Ireneusz, 41′ Jeleń Jakub (głową), 44′ Jeleń Jakub, 57′ Węglorz Jakub, 61′ Jeleń Ireneusz, 64′ Kołek Wojciech, 81′ Kołek Wojciech

Skład: Ferfecki Damian – Seremak Paweł (67′ Krzempek Paweł), Cieślar Marcin, Światłoch Łukasz, Kawulok Oskar (56′ Koprek Bartosz), Kołek Wojciech, Jeleń Ireneusz, Jeleń Jakub (82′ Chitryniewicz Jerzy), Skakuj Patryk, Węglorz Jakub, Flejszman Daniel (76′ Kojma Marcel)

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.