Wysoka wygrana z Błękitni Pierściec!

Wysoką skutecznością wykazali się w niedzielne południe nasi zawodnicy pewnie pokonując na wyjeździe drużynę z Pierśca 9:1.

Do przerwy nasz zespół prowadził już 5:0 po bramkach Jakuba Jelenia, Jakuba Węglorza, Patryka Skakuja, Irka Jelenia oraz Daniela Flejszmana, a po przerwie dołożyliśmy jeszcze cztery trafienia. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w 70 minucie Maciej Mielniczek. Było to nasze czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Już za tydzień w sobotę na Stadionie Miejskim o godzinie 16 zmierzymy się z MKS Promyk Golasowice. Zapraszamy już na ten mecz wszystkich fanów, z powodu pandemii COVID-19 ilość wejść ograniczona do 300.

LKS Błękitni Pierściec 1:9 (0:5) CKS Piast

Strzelcy bramek: 13′ Jeleń Jakub, 17′ Węglorz Jakub (głową), 20′ Skakuj Patryk, 28′ Jeleń Ireneusz (k), 33′ Flejszman Daniel, 73′ Skakuj Patryk, 76′ Jeleń Ireneusz, 78′ Fatalski Patryk, 80′ Kojma Marcel

Skład: Ferfecki Damian – Seremak Paweł (60′ Koprek Bartosz), Cieślar Marcin, Światłoch Łukasz, Kawulok Oskar (62′ Fatalski Patryk), Jeleń Jakub, Niemczyk Grzegorz, Jeleń Ireneusz, Skakuj Patryk (80′ Sikora Kamil), Węglorz Jakub, Flejszman Daniel (75′ Kojma Marcel)

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.