Wysokie zwycięstwo z KS Nierodzim Ustroń

Zwycięstwem 6:0 skończyło się wyjazdowe spotkanie naszej drużyny seniorskiej z KS Nierodzim Ustroń. Już w 5 minucie meczu z rzutu karnego zdobył bramkę Ireneusz Jeleń, a następne dwie w pierwszej połowie dołożył Patryk Skakuj. W drugiej połowie nasz zespół nie zwolnił tempa dokładając trzy kolejne bramki, a ich autorami byli Daniel Flejszman, Patryk Skakuj i Ireneusz Jeleń. Po tym spotkaniu nasza drużyna awansowała na pozycję lidera.

KS NIERODZIM USTROŃ 0:6 (0:3) CKS PIAST

STRZELCY BRAMEK:

5′ Jeleń Ireneusz (k),  23′ Skakuj Patryk,  39′ Skakuj Patryk,  61′ Flejszman Daniel (k),  63′ Skakuj Patryk,  71′ Jeleń Ireneusz

SKŁAD: Ferfecki Damian – Kawulok Oskar (66′ Wilczek Wojciech), Cieślar Marcin, Światłoch Łukasz, Jeleń Jakub (76′ Sikora Kamil), Niemczyk Grzegorz (70′ Koprek Bartosz), Kołek Wojciech, Skakuj Patryk, Flejszman Daniel, Jeleń Ireneusz, Węglorz Jakub (53′ Krzempek Paweł)

TRENER: Arkadiusz Wrzesiński

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.